Vilniuje – verslo centras su didžiausia biuro erdve

AB „Hanner“ baigė naujo verslo centro „CITY“ statybas Vilniuje, Žalgirio g. 90. Šiuo metu vyksta vidaus įrengimo ir aplinkos tvarkymo darbai, pirmieji nuomininkai naujajame verslo centre įsikurs jau rugsėjo 1 d.

Centrinį biurą verslo centre CITY įrengs draudimo bendrovė „Gjensidige“, čia įsikels didžiausia Lietuvos transporto infrastruktūros projektavimo bendrovė UAB „Kelprojektas“, internetinės rinkodaros agentūra „FCR Media Lietuva“, JAV programinės įrangos gamintoja „Exadel“ ir kitos įmonės.

Verslo centras CITY pastatytas rekonstravus šioje vietoje stovėjusį pastatą ir pristačius prie jo du naujus 5 ir 6 aukštų priestatus. Tai šiuolaikiškas, mažai energijos vartojantis, žaliųjų pastatų reikalavimus atitinkantis verslo centras su labai efektyviomis šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemomis. Laikantis „žaliųjų“ kriterijų, verslo centre bus įdiegta atliekų tvarkymo ir rūšiavimo sistema, antrinis lietaus panaudojimas, ant pastato stogo sumontuoti saulės kolektoriai ruoš karštą vandenį verslo centro restoranams ir daliai sanitarinių mazgų. Verslo centre dirbsiančių žmonių patogumui taip pat įrenginėjamos dviračių saugyklos ir dušai, elektromobilių įkrovimo aikštelės.

Bendras verslo centro CITY plotas didesnis nei 18.000 kv. m, viename aukšte galima įrengti daugiau nei 400 darbo vietų – tai didžiausias Lietuvoje biuro plotas viename aukšte (virš 3.800 kv. m).

Taisyklinga pastato forma ir atviros erdvės leidžia efektyviai suplanuoti biurus, atsižvelgiant į konkrečius nuomininkų poreikius bei sukuriant išskirtines sąlygas darbuotojams. Darbo vietos gali būti įrengiamos atviroje erdvėje arba atskiruose kabinetuose, numatomos „socialinės zonos“ darbuotojų poilsiui ir bendravimui. Verslo centras suplanuotas taip, kad net ir toliausiai nuo langų įrengtos darbo vietos nebus nuo langų nutolę toliau kaip 4,5 m.

98 arų žemės sklypą ir jame esantį 6 200 kv. m verslo centrą „Hanner“ už 2,8 mln. eurų įsigijo 2014 m. pabaigoje. Bendros „Hanner” investicijos į šį projektą sieks 30 mln. eurų.

Apie „Hanner“:

AB „Hanner“ įkurta 1995 metais, jos pagrindinė veikla – investicijos į nekilnojamojo turto projektų plėtrą. Kompanija vykdo veiklą Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Rumunijoje, Rusijoje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.