KARJERA „HANNER“

KARJERA „HANNER“

Mes – „Hanner“. Esame tie, kurie kuria ir keičia Vilnių. „Hanner“ komandoje dirba savo sričių profesionalai, kartu džiaugiamės pergalėmis ir motyvuojame augti ir tobulėti. Kokybė, atsakingumas ir profesionalumas – vertybės, kuriomis gyvename kasdien. Buriame lyderių komandą – tapkite jos dalimi.

Esate atsakingas (-a), žingeidus (-i) ir nebijantis (-i) iššūkių? Kurkime ateities miestą kartu!

Šiuo metu ieškome:

Nuolat ieškome Statybos dalies vadovų (-ių), Statybų darbų koordinatorių, Statybos vadovo asistentų (-čių), pirkimų inžinierių ir kitų specialistų.

Jei norite prisijungti prie „Hanner“ komandos, užpildykite žemiau esančią anketą arba atsiųskite savo CV  karjera@hanner.lt

*Atlyginimas nuo 1 000 eurų (netto) iki 3 000 eurų (netto).

STUDENTŲ PRAKTIKA IR KARJEROS GALIMYBĖS

Bendradarbiaujame su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis, suteikiame galimybę studentams atlikti praktiką, o parodžius gerus rezultatus – kviečiame prisijungti prie „Hanner“ komandos. Turime daugybę pavyzdžių, kai praktiką atlikę studentai tampa „Hanner“ darbuotojais ir sėkmingai kyla karjeros laiptais.

Atsiųskite savo CV karjera@hanner.lt ir mes susisieksime su Jumis.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.