Veikla ir vertybės

„Hanner“ – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros lyderė Lietuvoje, aktyviai dirbanti Latvijoje ir Rumunijoje bei įgyvendinusi projektus Rusijoje ir Ukrainoje. Mūsų misija – plėtoti novatoriškus projektus, užtikrinant aukščiausius kokybinius reikalavimus bei tausojant aplinką. Siekiame atsakingai formuoti žmogaus darbo ir namų aplinką, kelti gyvenimo kokybę ir būti patikimu ilgalaikiu mūsų klientų partneriu.

Sėkmingos „Hanner“ veiklos įrodymai – tūkstančiai laimingų šeimų, gyvenančių įmonės pastatytuose butuose, Vilniaus vizitine kortele tapę verslo centrai bei daugybė įmonių, vykdančių veiklą Hanner pastatuose.

Per 25 veiklos metus pastatėme daugiau kaip 300 000 kv. m biurų, prekybos ir sandėliavimo patalpų bei 6 000 butų. Viso sukurto nekilnojamojo turto vertė viršija 1 mlrd. eurų.

Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis – Atsakingumu, Kokybe ir Profesionalumu.

Atsakingumas – jaučiamės atsakingi už savo priimamus sprendimus šiandien ir siekiame, kad klientai būtų patenkinti ir ateityje. Vadovaujamės darnios plėtros principais, saugome gamtą bei kuriame ilgalaikę pridėtinę vertę visuomenei.

Kokybė – pritaikome modernias technologijas bei inovatyvius sprendimus, kad NT projektai būtų kokybiški, o klientai patenkinti. Atidžiai kontroliuojame ir nuolat tobuliname kiekvieną produkto kūrimo etapą.

Profesionalumas – esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kuri atsakingai renkasi partnerius bei įsiklauso į kliento norus. Kuriame sąlygas darbuotojų tobulėjimui, skatiname juos augti ir siekti karjeros aukštumų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.