Veikla ir vertybės

„Hanner“ – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros lyderė Lietuvoje. 1995 m. veiklą pradėjusi bendrovė jau įgyvendino daugiau kaip 30 nekilnojamojo turto projektų. „Hanner“ aktyviai veikia ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse: Italijoje, Ispanijoje, Čekijoje, Lenkijoje.

„Hanner“ nuo pat veiklos pradžios plėtoja novatoriškus projektus, užtikrindama aukščiausius kokybinius reikalavimus ir tausodama aplinką. Bendrovė siekia atsakingai formuoti žmogaus darbo ir namų aplinką, kelti gyvenimo kokybę ir būti patikimu ilgalaikiu klientų partneriu.

Sėkmingos „Hanner“ veiklos įrodymai – tūkstančiai laimingų šeimų, gyvenančių įmonės pastatytuose butuose, Vilniaus vizitine kortele tapę verslo centrai bei daugybė įmonių, vykdančių veiklą Hanner pastatuose.

Per veiklos metus „Hanner“ pastatė daugiau kaip 1 mln. kv. m ploto komercinių objektų – biurų, prekybos centrų ir sandėliavimo patalpų – bei daugiau kaip 8 tūkst. butų Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Viso sukurto nekilnojamojo turto vertė viršija 1 mlrd. eurų.

Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis – Atsakingumu, Kokybe ir Profesionalumu.

Atsakingumas – jaučiamės atsakingi už savo priimamus sprendimus šiandien ir siekiame, kad klientai būtų patenkinti ir ateityje. Vadovaujamės darnios plėtros principais, saugome gamtą bei kuriame ilgalaikę pridėtinę vertę visuomenei.

Kokybė – pritaikome modernias technologijas bei inovatyvius sprendimus, kad NT projektai būtų kokybiški, o klientai patenkinti. Atidžiai kontroliuojame ir nuolat tobuliname kiekvieną produkto kūrimo etapą.

Profesionalumas – esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kuri atsakingai renkasi partnerius bei įsiklauso į kliento norus. Kuriame sąlygas darbuotojų tobulėjimui, skatiname juos augti ir siekti karjeros aukštumų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.