Socialinė atsakomybė

Viena didžiausių Baltijos šalių nekilnojamojo turto vystymo kompanijų „Hanner“ vadovaujasi etiško, sąžiningo verslo principais ir juos realizuoja formuodama socialiai atsakingą veiklos strategiją.

Mes suprantame, kaip reikšmingai tiesiogiai, per santykius su darbuotojais, pirkėjais ir tiekėjais, ir netiesiogiai per sukurtą urbanistinę ir architektūrinę erdvę darome įtaką aplinkai, visuomenei ir žmonių gyvenimo kokybei. Todėl „Hanner“, kaip esamas ar būsimas darbdavys, paslaugų ar prekių tiekėjas siekia būti socialiai atsakingas, tausoti žmogų ir gamtos išteklius priimant visus verslo sprendimus.

Skatiname ir savo projektuose naudojame pažangias technologijas, diegiame tvarius sprendimus, užtikrinančius racionalų išteklių panaudojimą. Kiekvienam naujam darbuotojui skiriame ypatingą dėmesį, sukuriame sąlygas profesiniam tobulėjimui ir kompetencijų ugdymui. Užsiimame visuomenės švietimu pastatų tvarumo klausimais, skatiname bendradarbiavimą tarp valdžios ir verslo institucijų, aktyviai bendradarbiaujame su akademine bendruomene. Netoleruojame korupcijos, vadovaujamės gero verslo principais ir atsakingai žiūrime į visus santykius su verslo partneriais.

Savo požiūrį į tvarią plėtrą įrodome veiksmais:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suprantame, kad sėkmingos įmonės turi prisiimti socialinę atsakomybę, dalintis su stokojančiais, todėl daugelį metų padedame M. Rostropovičiaus labdaros fondui „Pagalba Lietuvos vaikams“, Kaišiadorių specialiajai mokyklai, ir įvairiems vaikų globos namams.

Mūsų teikiama parama Vilniaus miesto operai ir Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui įgalina kūrėjus išlaisvinti fantaziją ir leidžia Lietuvos žiūrovams mėgautis pasaulinio lygio atlikėjais ir renginiais.

Bendradarbiaudami su ISM vadybos ir ekonomikos universitetu, remdami VŠĮ „ISM Fondas“ rengiamą „100 talentų programą“, mes investuojame į jaunimą, kuris kurs Lietuvos ateitį.

Mūsų kolegos moko, įkvepia ir drąsina siekti savo tikslų „Lietuvos Junior Achievement” programos „Jaunasis kolega“ moksleivius.

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.