Verslo centras Europa

Konstitucijos pr. 7, Vilnius

Čia „Europa“, čia pulsuoja miestas

Strateginė vieta
„Europa“ verslo centras įsikūręs naujajame Vilniaus centre, Konstitucijos pr. 7. Tai miesto arterija, kurioje susiburia verslo sektoriaus lyderiai ir viešojo sektoriaus organizacijos. O pro aukščiausio Baltijos šalyse biurų pastato langus atsiveria gražiausios Vilniaus panoramos.
Miesto ritmu pulsuojančiame verslo centre „Europa“ savo veiklą vysto tie, kuriems svarbu būti įvykių centre.

Didelis parkavimo vietų skaičius
Nuolat atsinaujinančiame verslo centre yra net 1 000 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Tai išskirtinė vertė biurų darbuotojams ir svečiams, kuriems svarbus patogumas ir saugumas.

Infrastruktūra
Viskas, ko reikia yra „Europoje“. Verslo centro ir prekybos centro draugystė sukuria neabejotiną patogumą tiems, kurie ČIA. Patogus susisiekimas viešuoju transportu su visomis miesto dalimis, kasdienės bei sveikatos ir grožio paslaugos, prekybos taškai, kavinės ir restoranai, sporto centrai, finansinės ir valstybės institucijos, viskas ČIA.

Įrengimas pagal poreikius
„Europa“ verslo centro biurai – kupini gyvybės. Tam, kad atrastumėte savo biuro namus, padėsime tinkamai išplanuoti erdves, o vėliau ir jas įrengsime taip, kad atitiktų Jūsų įmonės darbuotojų poreikius prisidėtų prie verslo augimo.

Mažų ir didelių biurų pasirinkimas
ČIA rasite tai, ko ieškote. „Europa“ verslo centro biuruose patogiai gali įsikurti tiek maži, tiek dideli verslai. Lanksčios biurų erdvės leidžia ne tik sėkmingai augti organizacijoms, bet ir atveria galimybes įrengti net kelių darbo vietų mikro biurus.

Aptarnavimas
Savo klientais ir jų biurais rūpinamės kasdien, į klausimus atsakome greitai ir profesionaliai. Verslo centre klientų patirtimi rūpinasi „Hanner“ komanda.

 

Pačioje miesto širdyje
Plotai nuo 45 iki 551 kv.m.
Aukščiausias dangoraižis
Vilniaus panorama

Loading map...

Loading

PASIKALBĖKIME APIE NAUJAS JŪSŲ VERSLO ERDVES

Žana Juškienė

Komercinio NT nuomos projektų vadovė

+370 626 34314

zana.juskiene@hanner.lt