Paskelbti dalyvių darbai „Nacionaliniame interjero konkurse“

Ketvirtą kartą rengiamame „Nacionaliniame interjero konkurse“ baigėsi pirmasis etapas. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžysis 16 kūrėjų.

Dizaineriai dviejose gyvenvietėse – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“ – pateikė butų interjero vizijas, už kurias kviečiame balsuoti ir išrinkti geriausias. 6 interjero vizijos, sulaukusios daugiausiai balsų, bus įgyvendintos įrengiant butus.

Savo buto interjero vizijas parengė ir pristatė šie dizaineriai: Jurgita Ambraškaitė, Monika Noreikienė, Eglė Mišinytė, Neringa Lukševičiūtė, Agnė Kisielienė, Ana Drutel, Donatas Každailevičius, Kristina Grybaitė, Gintautė Kisieliūtė, Aušrinė Šeibelienė, Indrė Dubovskytė drauge  su Egle Kriaučiūnaite, Rugilė Jautakaitė, Agnė Žekevičiūte kartu su Migle Dulskiene, Dovilė Švilpienė, Ieva Viesulienė.

Kviečiame išrinkti jums labiausiai patikusią interjero dizaino viziją ir balsuoti už ją 15 min.lt portale. Balsavimas vyks iki 2020 spalio 27 d.  9.59 val.

Daugiau apie tai skaitykite ir balsuokite čia:
https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/balsavimas-interjero-konkurse-besivarzantys-dizaineriai-akcentuoja-drasias-idejas-ir-funkcionaluma-975-1387874?copied&fbclid=IwAR3UJf6AMAiXverJFX0caC6bpmCdeWlrW-YzVruQ7H9x0JFdYwxOYkrRZMo

 

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.