„Hanner“ turės atstovą ryšiams su visuomene

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė UAB „Hanner“ nuo šiol turės atstovą ryšiams su visuomene. Šias pareigas pradeda eiti Renata Dantė, turinti daugiau nei dvylikos metų patirtį komunikacijos ir ryšių su visuomene srityse. Komunikacijos specialistė prieš tai dirbo mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos vadove, tarptautinės bendrovės „Danone“ vadove ryšiams su visuomene Baltijos šalyse.

„Esame skaidri ir atvira bendrovė, todėl įmonei augant, investuojant į inovatyvius nekilnojamojo turto projektus, norime profesionaliai pateikti informaciją visuomenei apie savo veiklą. Tikiu, kad šie komandos pokyčiai padės siekti bendrovės užsibrėžtų tikslų“, – teigia Arvydas Avulis, UAB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

R. Dantė bendrovėje „Hanner“ bus atsakinga už komunikacijos planavimą ir įgyvendinimą. Iki šiol tokios pareigybės nekilnojamojo turto projektų vystytojas neturėjo.

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.