Hanner investicijos 2015 metais sieks 60 mln. eurų

Lietuvoje ir užsienyje AB Hanner šiemet numato investuoti 60 mln. eurų – tai 50 proc. daugiau nei pernai, kai investicijos siekė 40 mln. eurų. Lietuvoje numatyta investuoti 27 mln. eurų – 20 proc. daugiau nei 2014 m. Užsienyje daugiausiai lėšų „Hanner“ grupė ketina skirti projektams Rumunijoje ir Latvijoje – apie 33 mln. eurų.

Rumunijoje planuojama toliau plėtoti gyvenamųjų namų kvartalą, o Latvijoje – gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatų kompleksą. Lietuvoje daugiau dėmesio bus skiriama investicijoms į komercinės paskirties projektus, taip pat bus tęsiamos investicijos į gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto projektų statybas.

„Šiais metais Lietuvoje mažiau investuosime į būsto statybas, nes metų pradžioje mūsų pasiūlos portfelyje buvo 450 jau pastatytų ir dar tik statomų butų, o paklausa rinkoje, lyginant su praėjusiais metais, yra sumažėjusi. Daugiau investuosime į komercinės paskirties projektus, nes jų poreikis dar nėra pilnai patenkintas ir netrukus pradėsime verslo centro Žalgirio gatvėje, kurio bendras plotas bus apie 20 000 kv. m, statybas“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Lietuvoje 2015 m. planuojama užbaigti „Žvėryno namų“ gyvenvietės II etapą ir tęsti III etapo statybos darbus bei butų pardavimus. Gyvenamosios paskirties segmente iki metų pabaigos taip pat turėtų būti įgyvendintas „Ozo namų“ projektas.

Pasak A. Avulio, investicijų augimą sąlygoja stambių komercinės paskirties projektų statybos Lietuvoje ir Latvijoje, taip pat šiame nekilnojamojo turto segmente susiformavusi paklausa rinkoje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.