Startuoja „Nacionalinis interjero konkursas“

„Nacionalinis interjero konkursas“ skelbia startą – 16 dizainerių varžysis jau tradiciniu tapusiame renginyje. Per artimiausią pusmetį Vilniuje bus įrengti 6 butai dviejose „Hanner“ gyvenvietėse – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“. Juos įrengs į konkurso finalą patekę kūrėjai.

Kiekvienas iš dizainerių turės parengti vizualizacijas vienam iš projektų butų, o 6 geriausios idėjos bus išpildytos. Kokius butus teks įrenginėti dizaineriams, paaiškėjo pirmąją rugsėjo savaitę. Konkurso tikslas – sujungti estetiką, funkcionalumą ir patrauklią kainą.  „Nacionalinis interjero konkursas“ vyksta ketvirtą kartą, jis pradėtas rengti nuo 2016-ųjų. Konkurso misija – sukurti interjerus, kurie būtų ne tik estetiški, bet ir prieinamos kainos. Neretai panašiuose konkursuose laimi interjerai, kurie yra aukštos, retam lietuviui prieinamos kainos. „Hanner“ nusprendė parodyti, kad stilingi namai nebūtinai turi būti brangūs“, – 15min sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

„Nacionaliniame interjero konkurse“ per pusantro mėnesio kiekvienas iš 16 dizainerių – Jurgita Ambraškaitė, Monika Noreikienė, Eglė Mišinytė Neringa Lukševičiūtė, Agnė Kisielienė, Ana Drutel, Donatas Každailevičius, Kristina Grybaitė, Gintautė Kisieliūtė, Aušrinė Šeibelienė, Indrė Dubovskytė drauge  su Egle Kriaučiūnaite, Rugilė Jautakaitė, Agnė Žekevičiūte kartu su Migle Dulskiene, Dovilė Švilpienė, Ieva Viesulienė turės parengti buto interjero projektą su vizualizacijomis. Už labiausiai patikusias galės balsuoti ir 15min skaitytojai. Vėliau 6 į finalą patekę butai bus įrengti iki kitų metų pavasario. Dizaineriai įrengs 3 butus „Hanner“ vystomame „Renesanso“ projekte Senamiestyje. Butai išsiskiria aukštomis, iki 5 metrų aukščio lubomis, didžiuliais mediniais langais ir stoglangiais, turi balkonus ir lodžijas, mansardas. Tuo metu „Centro rezidencija“ atspindi modernų gyvenimą miesto centre. 8 namų gyvenvietė šalia Neries krantinės išsiskiria patrauklia vieta, kokybe.

Daugiau apie tai skaitykite:

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinis-interjero-konkursas-2020-dizaineriai-kurs-stilingus-patrauklios-kainos-interjerus-975-1370832

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.