Startuoja „Nacionalinis interjero konkursas 2018“

Šią savaitę prasidėjo „Nacionalinis interjero konkursas 2018“, kurio metu šalies interjero dizaineriai varžysis dėl geriausio buto interjero projekto. Nekilnojamojo turto bendrovės „Hanner“ inicijuotame konkurse kūrėjai pateiks interjero projektus 2 – 3 kambarių butams. Geriausi jų bus įgyvendinti bendrovės plėtojamame „B23“ projekte. Vėliau dizainerių įrengtus butus pirkėjai galės įsigyti.

Bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis sako, jog šio projekto tikslas yra parodyti, kad ir nedidelis butas, skyrus ribotą biudžetą, gali tapti originaliu būstu. „Dizaineriai projektuos tipinius butus, tokius, kokius perka dauguma žmonių. Kiekvienas jų dirbs su tokiu biudžetu, kokį vidutiniškai būsto įrengimui skiria vilniečių šeima. Tai paprastai būna vienas didžiausių iššūkių dizaineriams, tačiau sukurti interjero projektai bus lengvai pritaikomi, todėl pirkėjai juos ne tik galės įvertinti, tačiau ir pasisemti idėjų. Kelis jau įrengtus butus, kurie dalyvaus konkurse, pirkėjai taip pat galės įsigyti“, – sako „Hanner“ vadovas. Konkurse dalyvauja 11 interjero dizainerių. Dalis jų dėl nugalėtojo titulo varžosi jau ne pirmus metus. Šiemet projektus rengs praėjusių metų finalistės Jurgita Mockutė ir Eglė Mišinytė, dizainerė Monika Juknienė, Laura Giržadė, Lina Klios, interjero architektas Lukas Gadeikis, Alina Venskutė, Vaida Žemaitytė-Jurgelevičienė, dizaineriai Rimantas Špokas ir Norbertas Pagalys, architektė ir interjero dizainerė Jurgita Ambraškaitė, Virginija Sadaunykė, Ieva Viesulienė.

Vasario 19 d. dizaineriai pateiks savo butų projektų idėjas ir vizualizacijas 15min.lt tinklalapyje. Tada visi portalo skaitytojai iki kovo 3 d. bus kviečiami balsuoti ir išrinkti keturis geriausius interjero projektus, kuriuos norėtų pamatyti įgyvendintus. Dizaineriai, surinkę daugiausiai interneto vartotojų balsų, savo interjerus nuo baldų, santechnikos iki mažiausių interjero detalių įrengs „B23“ namų butuose. Konkurso finale gegužės pabaigoje iš keturių įrengtų butų bus išrinktas šių metų „Nacionalinio interjero konkurso“ nugalėtojas. Konkursui pasibaigus įrengtus butus bus galima įsigyti.

Šaltinis: 15min.lt

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.