Balandį parduoti 274 butai – dvigubai daugiau nei kovą

Po žemų pardavimų kovą, kuomet buvo parduoti tik 114 butų, balandį Vilniaus nekilnojamojo turto (NT) rinka atsispyrė ir pardavė dvigubai daugiau butų.

„Hanner“ analitikų duomenimis, ketvirtąjį šių metų mėnesį pirminėje Vilniaus NT rinkoje buvo parduoti 274 butai, kurių bendra vertė siekia 36 mln. eurų. Vidutinė parduotų butų 1 kv. m. kaina buvo 2828 eurų.

Balandį buvo parduota 72 proc. mažiau butų nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais, kai buvo fiksuoti 959 butų sandoriai. 2020 metų balandį buvo parduoti 22, o 2019 metų balandį – 490 butų.

Ketvirtąjį metų mėnesį Vilniaus rinkai buvo pasiūlyta 130 butų. Neparduotų butų pasiūla Vilniuje  gegužės mėnesio pradžioje buvo 2609 vnt. Tai 5 procentais mažiau nei balandžio pradžioje.

Balandį didžiausia pasiūla yra vidutiniame segmente – 1377 butai, o mažiausiai – ekonominiame segmente su 557 butais. Prestižiniame segmente pirkėjams siūlomi 675 butai.

Vidutinė laisvų butų 1 kv. m. kaina Vilniuje gegužės pradžioje siekė 2853 eurus. Lyginant su praėjusiu mėnesiu ji ūgtelėjo 5 procentais.

„Hanner“ balandžio mėnesį „Ozo gama“, „Verkių sodas“, „Hill City“, „City Yard“ ir „Renesanso“ projektuose pardavė 59 butus ir patalpas. Populiariausiu „Hanner“ projektu balandį buvo „Ozo gama“, kuriame pirkėjai įsigijo 31 būstą.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.