„Žvėryno namuose“ – butai su pilna apdaila ir baldais

Žmonės, kurie nors kartą kraustėsi, tikrai žino, kiek pastangų ir laiko pareikalauja būsto paruošimas patogiam gyvenimui. Veikiausiai todėl neretai ir gyventi naujuose namuose pradedama dar neturint stalo ar sofos, nekalbant apie „laikinus“ daiktus, kurie galiausiai tampa nuolatiniai.

Tačiau galimas ir kitoks scenarijus – tarkim, nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Hanner“ Lietuvoje pradeda siūlyti naujų būstų ne tik su galutine apdaila, bet ir su visais reikiamais baldais ar net interjero detalėmis. Šiuo metu „Žvėryno namų“ projekte parduodami du – dviejų ir trijų kambarių – butai, taip pat planuojama tokių butų įrengti ir plėtojamame „Ozo namų“ projekte.

„Renkantis įrengtą ir apstatytą būstą nebereikia sukti galvos dėl daugybės klausimų, pradedant erdvių planavimu, baigiant sienų spalva ar baldų išdėstymu – visa tai matyti ir vertinti galima iš karto. Tokius būstus jau seniai yra įpratę pirkti mūsų kaimynai latviai, lietuviams tai palyginti nauja ir neįprasta, tačiau išgirdę ir savo akimis pamatę, tokius būstus vertina teigiamai“, – sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Pasak A.Avulio, įsigyjant būstą, vieno kvadratinio metro galutinė apdaila kainuoja apie 650 – 700 litų, o aukštos kokybės parketu, plytelėmis, santechnika, maišytuvais ir kt. rūpinantis patiems ir perkant parduotuvėse, tai atsieitų apie 1000 litų vienam kvadratiniam metrui.

Tuo tarpu baldai, buitinė technika vienam būstui kainuoja apytiksliai 37 tūkst. – 40 tūkst. litų, tačiau kiekvienas gali rinktis pagal savo poreikius – vienus siūlomus baldus keisti kitais ar tam tikrų visai atsisakyti.

Šiuo metu dviejų kambarių butas įrengtas skandinavišku stiliumi su žaliomis detalėmis, o trijų kambarių – populiariu tradiciniu šviesiomis spalvomis.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.