„Žvėryno namų“ gyventojų apklausa: kaip kvartalą vertina naujakuriai?

Investicijų į nekilnojamąjį turtą (NT) kompanija „Hanner“ neseniai pranešė užbaigusi penktąjį ir paskutinį kvartalo „Žvėryno namai“ statybų etapą. Kompanijos inicijuota visų projekto etapų gyventojų apklausa parodė, kad net 93 proc. naujakurių yra patenkinti įsigytu būstu „Žvėryno namuose“.

Remiantis apklausos duomenimis, kaip didžiausią šio kvartalo privalumą naujakuriai įvardina gerą projekto lokaciją Vilniaus mieste – šį privalumą kaip svarbiausią įvardino net 83 proc. apklausos dalyvių.

„Žvėryno namų“ gyventojai tarp kitų jiems svarbiausių faktorių, lėmusių sprendimą pirkti būstą būtent šioje gyvenvietėje, įvardino efektyvius butų planavimo sprendimus, itin konkurencingą būsto kainą, butų ekonomiškumą, mažas išlaidas buto šildymui.

Apklausos rezultatai taip pat parodė, kad 87 proc. apklaustųjų yra ne tik patenkinti įsigytu būstu, bet ir rekomenduotų šiame kvartale būstą įsigyti savo draugams ar pažįstamiems.

2013 metais bendrovės „Hanner“ pradėtas plėtoti kvartalas „Žvėryno namai“ ne kartą buvo vienas populiariausių naują būstą įsigyjančių pirkėjų tarpe. Į viso kvartalo plėtrą kompanija investavo 40 mln. eurų, o sostinės naujo būsto rinką papildė iš viso 733 butai.

Kompanija „Hanner“ šiuo metu be minėto projekto plėtoja dar keturis gyvenamojo NT kvartalus Vilniuje: „Centro rezidencija“, „Pilies apartamentai“, „B23“ ir „Paparčių namai“.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.