„Vilnius Tech“ studentams – „Hanner“ stipendijos


„Hanner“ stiprina bendradarbiavimą su švietimo institucijomis ir talentingiems „Vilnius Tech“ universiteto studentams skirs skatinamąsias stipendijas.

Rugsėjo 5-10 d. Statybos fakulteto bakalauro studijų programų studentai kviečiami teikti paraiškas stipendijai gauti, kurių dydis sieks 300 Eur. / mėn.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunųjų talentų statybos srityje ugdymo ir tikimės, jog stipendijos paskatins studentus žengti šiuo karjeros keliu drąsiai ir labiau užtikrintai“, teigia „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Po paraiškų pateikimo vyks jų vertinimas, atrinkti kandidatai bus kviečiami motyvaciniam pokalbiui. Numatoma, jog stipendijos studentams bus įteiktos rugsėjo pabaigoje.

„Hanner“ jau ne vienerius metus glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos universitetais skatinant jaunimą rinktis inžinerinės krypties studijas ir suteikiant įvairias praktikos ir karjeros galimybes jauniesiems talentams.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.