„Vilnius Coding School“ įsikūrė „City“ verslo centre

Keturiose šalyse veiklą plėtojanti programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ įsikūrė naujame biure centrinėje Vilniaus dalyje „City“ verslo centre, kurį vysto nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“.

Pasak Julijos Rimšelės, mokyklas Lietuvoje, Latvijoje, Čekijoje ir Airijoje valdančios „Vilnius Coding School“ įkūrėjos ir vadovės, naujojo biuro nuomos sutarties pasirašymą lėmė pažangių ir patogioje miesto vietoje esančių darbo ir mokymosi erdvių poreikis.

„Pirma, norėjome atsinaujinti, turėti pažangesnį ir modernesnį biurą bei darbo vietas. Antra, naujojo biuro geografinė lokacija yra labai patogi, nes esame įsikūrę centrinėje miesto dalyje. Rinkdamiesi naujas patalpas galvojome ne tik apie patogumą darbuotojams, bet ir studentams“, – sako J. Rimšelė.

Reguliariai „Vilnius Coding School“ biure dirba apie 30 darbuotojų. Dėstytojų komandą sudaro dar 150 specialistų, su dauguma jų bendradarbiaujama nuotoliu.

„Karantinas pakoregavo mokymų modelį ir tai, kaip studentai renkasi į mokymus. Naujose patalpose atsižvelgiame ir į tai, kad organizuoti mokymus būtų patogu tiek gyvai, tiek nuotoliu. Vienu metu pas mus mokosi apie 400-600 žmonių“, – kalba mokyklos vadovė.

Anot jos, naujajame biure techninė įranga, priešingai nei anksčiau, yra idealiai pritaikyta tarptautiniam darbui su užsienio padaliniais ir virtualioms paskaitoms vykdyti.

405 kv. m biure Vilniuje, Žalgirio g. 90, taip pat įsikūrė ir dar viena „Vilnius Coding School“ valdoma mokykla – Baltijos kompiuterių akademija. Čia įrengtos patogios klasės paskaitoms ne tik nuotoliu, bet ir gyvai. Didžiausioje klasėje telpa 20 studentų, mažiausioje – 5 žmonės.

Žana Juškienė, „Hanner“ komercinio nekilnojamojo turto nuomos projektų vadovė, sako, kad praktika, kai verslo centruose įsikuria edukacijos, mokslo įstaigos, kol kas nėra dažna, tačiau situacija keičiasi.

„Mokslo įstaigos rečiau įsikuria verslo centruose dėl specifinių patalpų poreikių. Tačiau vystydami biurų pastatus, mes esame pasirengę atitikti įvairių klientų lūkesčius. „Vilnius Coding School“ – ne vienintelė mokslo įstaiga „City“ verslo centre. Čia taip pat jau įsikūrusi ir kalbų mokykla „Alfabet“, – kalba Ž. Juškienė.

Pasak jos, verslo centras „City“ yra modernus ir tvarus, itin daug dėmesio jame skiriama racionaliam energijos naudojimui. Ant pastato stogo įrengta saulės elektrinė, verslo centro reikmėms naudojama tik žalioji elektros energija, taip pat kaupiamas ir panaudojamas lietaus vanduo.

Šiame verslo centre yra įsikūrusios tokios įmonės kaip Lietuvos bankas, Valstybinė mokesčių inspekcija, draudimo bendrovė „Gjensidige“ ir kt.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.