Vilniaus savivaldybė pritarė verslo centro „Business Stadium Central“ projektiniams pasiūlymams

Projekto vizualizacijos

 

Vilniaus miesto savivaldybė pritarė sostinės Rinktinės gatvėje planuojamo statyti verslo centro „Business Stadium Central“ projektiniams pasiūlymams.

Projekto autoriai – architektų biuras „Zaha Hadid Architects“, dirbantis kartu su lietuvių architektų studija „Unitectus“. Pagal projektą bus statomas dviejų tūrių pastatas, kurio aukštis sieks 35 metrus, o bendras plotas – beveik 24 000 kv. m.

Pastatas ir aplink jį esančios zonos bus apželdintos augalais, iš viso želdynams bus skirta ne mažiau kaip 4 320 kv. m. Viršutiniuose pastato aukštuose, iš kurių atsivers vaizdai į Gedimino pilį ir senamiestį, bus įrengtas sporto klubas ir du baseinai – vienas iš jų vaikams.

„Business Stadium“ kvartalo centrinio pastato plėtrą „Hanner“ planuoja pradėti 2023 metų II ketvirtį, numatoma investicijų suma – 60 mln. eurų.

Anot Vilniaus miesto vyriausiojo architekto Mindaugo Pakalnio, projektuojamas pastatas dėl savo unikalumo ir išskirtinumo pretenduoja tapti ne tik verslo kvartalo architektūros dominante, bet ir vilniečių traukos vieta.

„Man teko matyti, kaip projektas tobulėja ir vis labiau dera tiek prie vietos, tiek prie Vilniaus mastelio. Labai gerai, kad tokio lygio architektūrinės kompanijos ateina į mūsų rinką. Tai kilstels pačių projektų kokybę ir užsakovų suvokimą apie architekto atsakomybę, ambiciją ir išskirtinių architektūrinių sprendimų paiešką“, – džiaugiasi M. Pakalnis.

„Business Stadium“ kvartale „Hanner“ jau yra išvysčiusi tris verslo centrus – „Business Stadium West“, „Business Stadium North“ ir „Business Stadium North East“, taip pat  – „Courtyard by Marriott“ viešbutį.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.