Verslo centro „Europa“ automobilių aikštelės modernizavimui – 6 mln. eurų investicijų

Modernizuodama verslo centrą „Europa“, nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ atnaujina ir daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Tūkstančio parkavimo vietų aikštelės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos, investicijos sieks apie 6 mln. eurų.

„Modernizuodami verslo centrą, tapusį vienu iš sostinės simbolių, didžiausią dėmesį skyrėme naujausioms statybos technologijoms. Per artimiausius mėnesius užbaigus visus suplanuotus darbus, verslo centro darbuotojai ir lankytojai galės naudotis viena moderniausių parkavimo aikštelių Vilniuje“, – sako „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Pirmojo etapo metu buvo sutvarkyti du antžeminės aikštelės aukštai. Darbų metu atnaujinamos pastato konstrukcijos, parkingo vietų bei pėsčiųjų takų ženklinimas, atliekamas laiptinės grindų ir turėklų remontas, vyksta aikštelės dangos, inžinerinių sistemų, apšvietimo atnaujinimo ir kiti darbai.

Aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro darbuotojų ir lankytojų patogumui, atnaujinama aikštelė nėra uždaryta. Renovuojamose zonose parkavimo vietos yra užtveriamos, o darbų metu išdėstomas laikinas ženklinimas, palengvinantis laisvų parkavimo vietų paiešką. Pagrindiniai darbai vykdomi tuomet, kai stovėjimo aikštelėje yra mažiausias intensyvumas.

Verslo centre renovuojamos ir visų aukštų bendro naudojimo patalpos ir erdvės. Siekiant mažinti poveikį aplinkai, apšvietimas keičiamas į modernų, tausojantį energijos išteklius.

Automobilių stovėjimo aikštelės renovacija yra verslo centro „Europa“ modernizavimo plano dalis. Šių metų birželį „Hanner“ baigė verslo centro holo atnaujinimo darbus. Įmonės investicijos siekė daugiau kaip 0,5 mln. eurų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.