Rugsėjį – rekordinis naujų butų pardavimas Vilniuje

Rugsėjo mėnesį naujų butų pardavimai Vilniuje šovė į viršų –  iš viso parduota 573 nauji butai. Tai yra didžiausias parduotų butų skaičius per mėnesį šiais metais. Daugiau butų buvo parduota (per mėnesį) tik 2019 metų kovą, kai pirkėjai pasirašė 599 sutartis dėl  butų įsigijimo.

„Rinka visiškai atsigavo, neliko baimės dėl COVID-19 , o rizika prarasti darbą ir pajamas ženkliai sumažėjo. Būsto pirkėjai yra dabar labai aktyvūs ir panašu, kad skuba nupirkti tuos butus, kuriuos ketino pirkti balandžio– gegužės mėnesiais“ –  sako nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Pirkėjų aktyvumą didina ir tai, kad nuo gegužės mėnesio neparduotų butų skaičius rinkoje mažėja. Spalio pradžioje Vilniuje buvo neparduoti 4678 butai, o gegužę – 5209.

Per pirmuosius 9 mėnesius šiais metais parduoti 2980 butai, o tai yra 29 procentais mažiau nei per tą patį periodą 2019-aisiais, kai buvo parduota 4189 butai. Tačiau šias metais yra parduota 6 procentais daugiau nei per tą patį periodą 2018 m., kai buvo parduota 2812 butų.

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė “Hanner” per pirmuosius devynis šių metų mėnesius pardavė 358 butus. Tai yra 14 procentų mažiau nei  pernai per tą patį laikotarpį, kai buvo parduoti 418 butų ir vos trimis butais mažiau nei 2018-iasiais (361 butas).

 

 

 

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.