Išperkamoji nuoma Rent2Buy

Išskirtinis pasiūlymas! Nešvaistykite pinigų nuomai – rinkitės Rent2Buy paslaugą!

KAS YRA RENT2BUY PASLAUGA?

Būsto išperkamoji nuoma (angl. RENT2BUY) – tai galimybė įsigyti būstą, net jei ir neturite sukaupę pradinio įnašo. Siūlome išsirinkti būstą, o pradinį įnašą, reikalingą banko finansavimui gauti, galėsite sukaupti mokėdami fiksuotas mėnesines nuomos įmokas. Per nuomos laikotarpį sumokėtų įmokų suma bus lygi 15 procentų turto kainos. Jeigu Jums reikalingas daugiau kaip 15 procentų kaupimas – nesudėtingai pritaikysime kaupimo metodą individualiai ir taip pat visą sumą išdalinsime į nuomos laikotarpį.

Šiuo metu Rent2Buy siūlome „Ozo gama” projekte, pradinį įnašą mokant kas mėnesį, o pasibaigus nuomos laikotarpiui įsigyti būstą su banko paskola, VISI sumokėti pinigai už nuomą bus įskaityti į būsto kainą.

1 variantas – 24 mėn. nuo sutarties pasirašymo „Ozo gama” projekte:

 • Išsirenkate būstą iš Rent2Buy būstų sąrašo.
 • Banke patikrinamas Jūsų kreditingumas (SwedbankLuminor). Pagal gaunamas pajamas bankas turėtų Jus finansuoti ne mažiau kaip 80 % nuo išsirinkto būsto bendros kainos. Esant poreikiui – galime mes atlikti Jūsų kreditingumo vertinimą.
 • Pasirašoma būsto nuomos su išsipirkimu sutartis ir nuo jos pasirašymo kas mėnesį pradedamos mokėti įmokos (visa sumokėta nuomos suma įsiskaito į būsto kainą ir yra laikoma pradiniu įnašu).
 • Jeigu renkatės mūsų apdailą – suderiname su Jumis buto įrengimą (spalvas, medžiagas, dizainą). Įrengimo kaina pridedama prie būsto kainos ir perskaičiuojama Jūsų nuomos įmoka.
 • Pasibaigus statybos ir apdailos darbams – Jums perduodame butą, įsikeliate gyventi.
 • Pasibaigus 24 mėn. nuomos laikotarpiui – kreipiatės į banką, gaunate paskolą ir įsigyjate būstą.

2 variantas – 24 mėn. nuo buto priėmimo – perdavimo momento „Ozo gama” projekte:

 • Išsirenkate būstą iš Rent2Buy būstų sąrašo.
 • Banke patikrinamas Jūsų kreditingumas (SwedbankLuminor). Pagal gaunamas pajamas bankas turėtų Jus finansuoti ne mažiau kaip 80 % nuo išsirinkto būsto bendros kainos. Esant poreikiui – galime mes atlikti Jūsų kreditingumo vertinimą.
 • Pasirašoma būsto nuomos su išsipirkimu sutartis ir sumokamas 3 mėnesių nuomos įmokų depozitas.
 • Nuo tos dienos, kai pabaigiami statybos darbai ir pasirašote buto priėmimo – perdavimo aktą, kas mėnesį mokate nuomos įmokas (visa suma įsiskaito į būsto kainą ir yra laikoma pradiniu įnašu).
 • Jeigu renkatės mūsų apdailą –suderiname su Jumis buto įrengimą (spalvas, medžiagas, dizainą). Įrengimo kaina pridedama prie būsto kainos ir perskaičiuojama Jūsų nuomos įmoka.
 • Pasibaigus apdailos darbams – Jums perduodame butą, įsikeliate gyventi.
Pasibaigus 24 mėn. nuomos laikotarpiui – kreipiatės į banką, gaunate paskolą ir įsigyjate būstą.

Dėl išperkamosios nuomos pasiūlymų projekte „Ozo gama”, susisiekite su Hanner pardavimų komanda.

Nešvaistykite pinigų nuomai – rinkitės Rent2Buy paslaugą ir prisijunkite prie daugiau kaip 500 laimingų šeimų, kurioms padėjome įgyvendinti savo svajonę!

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.