Loading map...

Žvėryno Namai

Address: Stumbrų g. 26
City: Vilnius
Country: Lietuva
 • Projekto rinkos vertė, EUR
  40,000,000
 • Butų skaičius, vnt.
  733
 • Namų skaičius, vnt.
  15
 • Statybos pradžia
  2013
 • Projekto pabaiga
  2018

 „Žvėryno namai“  gyvenvietė plėtojama vienoje gražiausių ir žaliausių miesto vietų, įsikūrusių tarp Neries ir Vingio parko. Kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui, puoselėjimui, rinkomės tik ekologiškas ir draugiškas gamtai statybines medžiagas. Siekdami, kad gyvenvietė įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, namams parinkome Neries upės vingį primenančią formą.

Šį projektą rengėme atsižvelgdami į gyventojų poreikius, apgalvodami kiekvieną detalę, todėl pasisėmę patirties ankstesniuose projektuose, „Žvėryno namuose“ sukūrėme tai, ką labiausiai vertina mūsų klientai.

Puikiai suprantame, kad svarbu ne tik jaukūs ir kokybiški namai, bet ir dėmesys aplinkai. „Žvėryno namuose“ rasite išskirtinę ramybę, nes po dienos šurmulio galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų zonos, o vasaromis džiugins žydintys gėlynai. Juk grynas oras ir jaukūs kiemai užtikrina ne tik sveiką poilsį, gyvenimo kokybę, bet  ir malonius pokalbius su kaimynais.

„Žvėryno namai“ įsikūrė pačioje miesto širdyje, todėl galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto vietas. Šalia gyvenvietės verda gyvenimas, netoliese rasite vieną didžiausių prekybos centrų „Panorama“, restoranus, kavines, vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams.