Loading map...

Business Stadium North

Address: Rinktinės g. 3
City: Vilnius
Country: Lietuva
  • Projekto rinkos vertė, EUR
    0

Pirmasis verslo centras „Business Stadium West“ – įsikūręs Vakarinėje kvartalo „Business Stadium“ dalyje. Tai dinamiškas traukos centras lengvai pasiekiamas iš bet kurios miesto dalies ir asmeniniu, ir viešuoju transportu, dviračiais. 16 500 kv. m ploto pastate patogiai įsikurti galės 1600 darbuotojų, pastate suprojektuotas 8 aukštų stiklo atriumas ir atvira stogo terasa.

Antrasis verslo centras „Business Stadium North“ – šiuo metu statomas šiaurinėje kvartalo dalyje. Šis 8 aukštų verslo centras bus A+ klasės, kuriame įsikurs 16 tūkst. kv. metrų ploto verslo erdvių.

Jūsų komandos patogumui ir efektyviam darbui kuriame funkcionalias, modernias biuro erdves. Jas papildys platus paslaugų spektras, plėtojamas tame pačiame kvartale: restoranai, parduotuvės, viešbutis, sporto, sveikatingumo, grožio centrai, kitos kasdieniam gyvenimui reikalingos paslaugos. Šalia pastato kuriamos unikalios viešosios erdvės su fontanais ir vandens kaskadomis, želdiniais ir poilsio zonomis pasiūlys išskirtines vietas susitikimams ir įmonės renginiams.