Loading map...

Verkių Slėnis

Address: Verkių gatvė 68
City: Vilnius
Country: Lietuva
 • Projekto rinkos vertė, EUR
  23,250,000
 • Butų skaičius, vnt.
  86
 • Namų skaičius, vnt.
  6
 • Statybos pradžia
  2006
 • Projekto pabaiga
  2007

„Verkių Slėnis“ – prabangių apartamentų gyvenvietė Vilniuje, įsikūrusi ties ramiu Neries vingiu, Verkių regioninio parko gamtos apsuptyje. Čia sukūrėme gyvenamąją aplinką, išsiskiriančia ramybe, komfortu, prabangiu stiliumi ir aukšta kokybe. 2008 metais pramonininkų konfederacijos prezidentas B. Lubys ir Lietuvos Respublikos prezidentas V. Adamkus įteikė aukso medalį konkurse „Metų gaminys“.

Gyvenimas gamtoje

„Verkių Slėnio“ gyvenvietė natūraliai įsilieja į turtingą gamtos ir senosios architektūros aplinką, kuria gyventojai gali gerėtis, džiaugtis ir mėgautis. Apartamentų svetainės suprojektuotos taip, kad jų langai ir erdvūs balkonai atsivertų į patraukliausius apylinkės kraštovaizdžius: Trinapolio vienuolyną, Verkių parko medžius, Neries upę ir Cedrono upelį.

Vertinantiems aukščiausią kokybę

Namų išorinei apdailai naudotos laiko patikrintos kokybiškos medžiagos: sendintos plytos, maumedžio dailylenčių dekoras, keraminių čerpių šlaitiniai stogai. Ypatingas dėmesys skirtas garso ir šilumos izoliacijai: namai pastatyti iš silikato plytų mūro, apšiltinto akmens vata.

Išskirtinis dėmesys saugumui ir privatumui

Gyvenvietėje daug dėmesio skirta gyventojų saugumui: teritorija aptverta, visą parą stebima apsaugos darbuotojo. Įėjimo varteliuose ir laiptinių lauko duryse sumontuotos kodinės spynos bei telefonspynės. Požeminėje automobilių aikštelėje įrengta vaizdo stebėjimo sistema. Butuose išvedžiota gaisrinė ir apsauginė signalizacija.