Loading map...

Terasos renginiams ir bendravimui

Address: Rinktinės g. 5, Vilnius
City: Vilnius
Country: Lietuva
  • Projekto rinkos vertė, EUR
    0

 Business stadium west terasa

„Business Stadium west“ terasa – net 146 kv.m. terasa, įsikūrusi 8 „Business stadium west“ verslo centro aukšte po atviru dangumi su vaizdu į Gedimino pilį. Net 50 žmonių talpinančioje terasoje su žaliuojančiomis levandomis, mėtomis, pomidorais ar braškėmis gali vykti įsimintini verslo ar asmeniniai renginiai. Uždaroje, modernioje privačioje terasoje su nuostabiais vaizdais vyksta šokių vakarai, jogos užsiėmimai ar net sutuoktuvės. .

Business stadium west vestibiulis

„Business Stadium West“ vestibiulis – tai universali 405 kv.m. erdvė renginiams pačiame miesto centre talpinanti net 200 žmonių. Verslo centro vestibiulis –  moderni, stilingais baldais įrengta erdvė, kurioje jūs galite patogiai organizuoti brainstormus, konferencijas ar verslo pasitarimus bei parodas. Lengvai pasiekiamą, centrinėje miesto vietoje įsikūrusio „Business stadium west“ verslo centro artriumą bei stilingą promenadą jau pamėgo asmeninių fotosesijų fotografai bei šokėjai.

Europos verslo centro terasa

Ant aukščiausio Baltijos šalyse verslo centro „Europa“  net 32 aukšte įsikurusi 250 kv. m. terasa padovanos įspūdingus vaizdus į Vilniaus senamiestį ir sukurs ypatingą išskirtinumo jausmą. Net 100 žmonių talpinanti terasa pritaikyta konferencijoms ar jų „after party“, prezentacijoms, sporto ar kitiems unikaliems ir išskirtiniams jūsų kompanijos ar asmeniniams renginiams. Šią erdvę  jau pamėgo stilingi brandai, trendy šokėjai ar jogos profesionalai.

Susisiekite:

Ingrida Rutkauskienė

Klientų aptarnavimo projektų vadovė

Mob.: +370 626 34314

El.p.ingrida.rutkauskiene@hanner.lt