Loading map...

„Ozo namai“ įsikūrę žaliuojančio parko su tvenkiniais apsuptyje. Gyvenvietės vieta unikali tuo, kad yra itin arti miesto centro, tačiau tuo pačiu metu gamtos apsuptyje – beveik 9 hektarų žaliuojantis parkas su tvenkiniais matosi pro namų langus!

Kurdami šį projektą siekėme gyvenamuosius namus integruoti į natūralią gamtinę aplinką. Greta esantis parkas įpareigojo mus aplink šią gyvenvietę sukurti aukštą gyvenimo gamtoje kokybę, todėl namų išdėstymą derinome taip, kad būtų išsaugota kuo daugiau esamos žalumos ir čia jau augančių ilgamečių medžių.

Be to, „Ozo namų“ gyventojus džiugina ne tik parko apsuptis, bet ir žaliuojanti gamta, gėlynai ir jaukios vaikų žaidimo aikštelės uždaruose gyvenvietės vidiniuose kiemuose.

Patogi gyvenvietės lokacija nesukelia rūpesčių dėl susisiekimo nuosavu ar viešuoju transportu, o sporto mėgėjai svarbiausius miesto objektus galės pasiekti greta esančiais dviračių takais. Aplinkui Ozo namų“ gyvenvietę rasite mokyklas, darželius, kavines, medicinos įstaigas, prekybos centrą „Ozas“, vandens parką „Vichy“ bei renginių areną „Siemens“.