Praėjusiais metais „Hanner“ butų pardavimai augo 40 proc.

Praėjusiais metais nekilnojamojo turto projektų vystytojas „Hanner“ Lietuvoje ir užsienio šalyse pardavė 499 naujus butus. Palyginus su 2014 m., kai gyventojai įsigijo 360 būstų, parduotų butų skaičius išaugo 40 proc.

Lietuvoje „Hanner“ pardavė 311 butų. Tai yra 6 proc. daugiau nei 2014 m., kai buvo parduoti 294 butai. Latvijoje, Rumunijoje ir Ukrainoje pardavimai išaugo tris kartus – nuo 63 butų 2014 m. iki 188 butų praėjusiais metais.

Praėjusiais metais Lietuvoje „Hanner“ taip pat pristatė naują paslaugą rinkoje – „Būsto nuoma su išsipirkimu“ („Rent2Buy“). Šia galimybe iš viso jau pasinaudojo 120 asmenų ir šeimų.

„Dideles pardavimų apimtis ir augimą užtikrina tai, kad „Hanner“ nuolat išlaiko didelę butų pasiūlą bei sudaro vartotojams naujų palankių galimybių įsigyti būstą. Štai praėjusių metų pradžioje Lietuvoje pirkėjams galėjome pasiūlyti 440 naujų butų, o rezultatai patvirtina, kad siūlomas nekilnojamasis turtas atitinka rinkos poreikius“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Lietuvoje daugiausiai būstų parduota vidurinės klasės segmente: „Žvėryno namų“ gyvenvietėje 110 butų, ir „Ozo namuose“ – 120 butų. Ekonominės klasės segmente gyventojai įsigijo 80 butų „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje. Vieno kvadratinio metro vidutinė kaina „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje siekė 1350, „Žvėryno namuose“ – 1850, „Ozo namuose“ – 1500 eurų.

Pasak A. Avulio, pirkėjai pakankamai drąsiai rinkosi būstus dar nepastatytuose namuose, tad ypač svarbus tapo bendrovės, plėtojančios projektą, patikimumas. „Kasmetinės finansų žurnalo „Euromoney“ nekilnojamojo turto ir finansinių institucijų ekspertų apklausos duomenimis, „Hanner“ buvo pripažinta geriausia 2015 metų nekilnojamojo turto vystymo kompanija Lietuvoje ir Latvijoje. Šį įvertinimą Lietuvoje kompanija pelno antrus metus iš eilės“, – teigia A. Avulis.

Kaip rodo bendrovės „Hanner“ pardavimo tendencijos, renkantis būstą pirkėjai ir toliau kelia ypač aukštus reikalavimus kokybei ir išlaikymo kaštams. Taip pat vis daugiau dėmesio skiriama ir nekilnojamo turto vietai mieste – norima arba gyventi centrinėje dalyje, arba turėti užtikrintą patogų susisiekimą su ja.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.