Pradėtos butų rezervacijos projekte „Žvėryno namai“

„Žvėryno namų“ pirmojo etapo metu bus pastatyti du šešių aukštų namai, kuriuose galite rinktis 1-4 kamb. šviesius bei funkcionalaus planavimo butus su balkonais. Jūsų patogumui, po namais bus įrengtos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės. Projektą planuojama pabaigti 2014 m. rudenį.

Gyvenvietė plėtojama vienoje žaliausių miesto vietų, įsikūrusių tarp Neries ir Vingio parko, todėl kurdami šį projektą didelį dėmesį skyrėme gamtos saugojimui bei puoselėjimui, rinkomės tik ekologiškas ir draugiškas gamtai statybines medžiagas. Siekdami, kad gyvenvietė įsilietų į Žvėryno gamtovaizdį, namus pasirinkome vingio formos, primenančius Neries upės vingį.

„Žvėryno namai“ įsikurs pačioje miesto šidyje, tad galėsite džiaugtis puikiu susisiekimu nuosavu ar viešuoju transportu, o šalia nusidriekę dviračių takai leis pasiekti svarbiausius miesto objektus dviračiu. Aplinkui šią gyvenvietę rasite ne tik vieną didžiausių prekybos centrų „Panorama“, restoranus, kavines, bet ir vaikų darželius bei mokyklas savo vaikams.

Kurdami šį projektą siekėme atsižvelgti į gyventojų poreikius, apgalvoti kiekvieną detalę, todėl pasisėmę praktikos iš ankstesnių projektų, „Žvėryno namuose“ sukūrėme tai, ką labiausiai vertina mūsų klientai. Suprantame, kad grįžtant į jaukius namus, greta norisi turėti ir erdves gryname ore sveikam poilsiui bei maloniems pokalbiams su kaimynais. Tad po dienos šurmulio galėsite atsipalaiduoti jaukiuose bei apželdintuose gyvenvietės vidiniuose kiemeliuose, kuriuose bus įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai, vaikų žaidimų zonos, o vasarą akis džiugins žydintys gėlynai.

Ypatingą dėmesį skirsime šių namų energiniam efektyvumui, tad naudodami naujausias technologijas sieksime, kad šildymo išlaidos vidutiniškai nebūtų didesnės nei 1,5 Lt/kv.m. per mėnesį.

“Žvėryno namuose” galite rinktis puikaus planavimo 1-4 kamb. butus. Vieno kambario butuose bus galima atskirti miegamąsias zonas, tokių butų plotai svyruoja nuo 35 kv.m. iki 37 kv.m., 2 kamb. – nuo 44 kv.m. iki 50 kv.m., 3 kamb. – apie 52 kv.m., 4 kamb. – apie 72 kv.m.

Visų butų planus ir kainas galite rasti internetinėje svetainėje: www.zverynonamai.lt

Detalesnės informacijos apie rezervacijos sąlygas galima kreiptis į pardavimų skyrių:

Aurimas Satkūnas
Tel. (8-5) 248 7266
Mob. +370 618 04885
El.p. aurimas@hanner.lt

Rasa Lingaitytė
Tel. +370 5 248 7274
Mob. +370 695 62350
El.p. rasa@hanner.lt

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.