Pradėti butų pardavimai paskutiniąjame „Bajorų kalvų“ etape

„Bajorų kalvų“ gyvenvietėje pradedami paskutiniojo VIII-ojo etapo butų pardavimai. Šiame etape bus pastatyti keturi 4 aukštų, aukšto energinio efektyvumo namai. Juose klientai gali rinktis 1-4 kambarių puikaus planavimo butus, kurių plotai svyruoja nuo 32 kv. m. iki 74 kv. m. Visuose butuose bus balkonai arba terasos medinėmis grindimis. Klientų patogumui šiuose namuose suprojektuoti sandėliukai bei požeminės parkavimo vietos. Šių namų statybos darbus planuojama užbaigti 2015 m. I-ąjį ketvirtį.

„Bajorų kalvų“ VIII-ojo etapo namai statomi gyvenvietės sklypo pakraštyje, šiek tiek atokiau nuo kitų pastatų, tad aplink šiuos namus gyventojai galės mėgautis gamtos žaluma bei Verkių parku. Šių keturių namų vidinis kiemas bus uždaras ir rakinamas taip sukuriant daugiau privatumo ir saugumo čia gyvenantiems. Tad grįžus į namus bus galima mėgautis laisvalaikiu jaukiame bei apželdintame vidiniame kieme, kuriame ne tik išsaugosime ilgaamžius medžius, bet ir įrengsime suoliukus, pasivaikščiojimo takus, vaikų žaidimų aikštelę, o vasarą gyventojų akis džiugins žydintys gėlynai ir fontanas.

Butų pasirinkimas “Bajorų kalvų” VIII-ajame etape:
1 kamb. (su galimybe atskirti miegamąjį) – nuo 32 kv.m. iki 42 kv.m.
2 kamb. – nuo 36 kv. m. iki 50 kv. m.
3 kamb. – nuo 55 kv. m. iki 65 kv. m.
4 kamb. – nuo 72 kv. m. iki 74 kv. m.

Visų butų planus ir kainas galite rasti internetinėje svetainėje: www.bkalvos.lt

Detalesnės informacijos apie rezervacijos sąlygas galima kreiptis į pardavimų skyrių:

Aurimas Satkūnas
Tel. (8-5) 248 7266
Mob. +370 618 04885
El.p. aurimas@hanner.lt

Rasa Lingaitytė
Tel. +370 5 248 7274
Mob. +370 695 62350
El.p. rasa@hanner.lt

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.