Pradedamos projekto „Ozo gama“ V pastato būstų rezervacijos

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Hanner“ didelio pasisekimo sulaukusiame projekte „Ozo gama“ pasiūlė rinkai 95 naujus būstus V pastate ir pradėjo šių būstų rezervacijas. V korpuse klientų patogumui suprojektuoti nedideli, 23-41 kv. m., būstai, kurių funkcionalūs išplanavimai yra labai patrauklūs gyvenimui bei investicijai.

Iš viso projektą sudarys 4 namai, kuriuose bus 246 būstai. Projekto adresas Kalvarijų 204 B, Vilnius.

Pirmajame „Ozo gama“ projekto etape, kuriame buvo pasiūlyti būstai A, B ir C namuose, šiai dienai yra parduota 80% būstų.

Būsimieji „Ozo gama“ projekto naujakuriai galės mėgautis A+ energine klase, puikia projekto vieta, šalia kurios gausu prekybos, sporto ir verslo centrų, pramogų ir koncertų salių, kavinių bei restoranų. Būsimi gyventojai taip pat įsikurs visai šalia 8,5 ha dydžio Ozo parko su tvekiniais, kurie jau yra tapę puikia erdve ramiam poilsiui ar aktyviam laisvalaikiui.

„Hanner“ investicjos į „Ozo gama“ projekto vystymą sieks 14 mln. eurų.

Kviečiame užsukti ir išsirinkti iš laisvų būstų sąrašo: ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.