Pradedamos butų rezevacijos M.K. Čiurlionio g.

2013 m. rugpjūčio 31 d. gautas leidimas M. K. Čiurlionio ir V. Kudirkos gatvių sankirtoje statyti 5 aukštų namą, kuriame bus įrengta 40 butų ir komercinės patalpos. Automobiliams parkuoti numatytas antžeminis ir požeminis parkavimas. Planuojama projektą pabaigti 2014 m. rudenį.

Butai M.K.Čiurlionio ir V. Kudirkos gatvių sankirtoje – tai išskirtinis projektas centrinėje miesto dalyje, kuriame siekiama suderinti naujausias, energiškai efektyvių namų technologijas bei nepamiršti ir senosios miesto dalies architektūros ypatybių.

Siekiant, kad pastatas būtų kuo natūralesnis, pasirinktos tik laiko patikrintos, kokybiškos bei ekologiškos statybinės medžiagos. Daugelyje butų bus sumontuota rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri yra ne tik puikus sprendimas šilumos taupymui, bet ir efektyvi išeitis siekiant išvengti miesto taršos, dulkių bei alergenų. Rekuperatoriuje sumontuoti filtrai sulaiko išorės dulkes, todėl gyvenant net pačiame miesto šurmulyje, namuose visada bus šviežias ir gaivus oras.

Pastato fasadui pasirinktos ypatingos senamiesčio ir miesto centro pastatams būdingos medžiagos bei detalės. Didžiąją dalį fasado dengs natūralios klinkerio plytelės, o šlaitinis stogas bus akcentas, būdingas būtent šios miesto dalies pastatams. Todėl paskutinio aukšto gyventojai galės mėgautis aukštomis, net 5 metrus siekiančiomis lubomis, kurios namams suteiks ne tik daugiau erdvės bet ir jaukumo.

Kad namuose niekada netruktų natūralios šviesos, bus sumontuoti dideli langai, o paskutiniuose aukštuose įrengti stoglangiai. Dalyje mansardinio aukšto butų bus galima įsirengti židinius. Butuose į V. Kudirkos g. pusę bus sumontuoti langai, kurie užtikrins ypatingai gerą garso izoliaciją. Išskirtinis dėmesys bus skirtas šio namo energiniam efektyvumui, tad naudojant naujausias technologijas bus pasiekta, kad šildymo išlaidos vidutiniškai nebūtų didesnės nei 1,5 Lt/kv.m. per mėnesį.

Vieno kambario butuose bus galima atskirti miegamąsias zonas, tokių butų plotai svyruoja nuo 31 kv.m. iki 36 kv.m., 2 kamb. – nuo 37 kv.m. iki 43 kv.m., 3 kamb. – nuo 63 kv.m. iki 65 kv.m. Butų kainos nuo 5500 Lt/kv.m. iki 8400 Lt/kv.m.

Visų butų planus galima rasti interneto svetainėje: www.ciurlioniobutai.lt

Detalesnės informacijos apie rezervacijos sąlygas galima kreiptis į pardavimų skyrių:

Aurimas Satkūnas
Tel. (8-5) 248 7266
Mob. +370 618 04885
El.p. aurimas@hanner.lt

Rasa Lingaitytė
Tel. +370 5 248 7274
Mob. +370 695 62350
El.p. rasa@hanner.lt

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.