Po 11 metų atnaujintame legendiniame bėgime į dangoraižį „Europa“ – V. J. Gvildžio ir I. Paplauskės triumfas

Šeštadienį beveik 500 bėgimo entuziastų išbandė savo jėgas bėgdami į aukščiausią verslo centrą Baltijos šalyse „Europa“. Greičiausiai į 115 metrų aukščio pastatą užbėgusio dalyvio laikas – 03 min. 12,5 sek.

Toks renginys buvo jau šeštasis ir vyko po 11 metų pertraukos – paskutinį kartą bėgimo entuziastus jis sukvietė dar 2008 metais.

„Šis renginys skirtas mėgstantiems sportą, ieškantiems iššūkių ir ekstremalių pojūčių. Užbėgti į dangoraižį – puiki proga ne tik ugdyti savo ištvermę, stiprybę, bet ir pasitikrinti savo galimybes“, – teigė renginį organizavusios nekilnojamojo turto plėtros kompanijos „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Šiemet atnaujintą bėgimą bendrovė „Hanner“ organizavo kartu su VŠĮ „Lietuvos bėgimo taure“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Prieš dešimtmetį tai buvo vienos įsimintiniausių varžybų, kuriose dalyvavau. Labai džiaugiuosi, kad šiemet kartu su partneriais „Hanner“ pavyko atgaivinti šias unikalias varžybas. Buvo įdomu palyginti šį šeštadienį pasiektą rezultatą su ankstesnėmis varžybomis“, – pasakojo vienas renginio organizatorių Mantas Marcinkevičius.

Užsiregistravę dalyviai link 31-ame dangoraižio aukšte esančios terasos pajudėjo nuo 10 valandos ryto kas pusę minutės. Geriausius laikus užfiksavę bėgikai pateko į Superfinalą – jame dalyvavo po dešimt moterų ir vyrų. Superfinale geriausiai pasirodė Jonas Vytautas Gvildys, kuris distanciją įveikė per 3 min. 12,5 sek. ir buvo apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Moterų tarpe geriausią rezultatą pasiekė Inga Paplauskė. Ji dangoraižio viršūnėje esančią terasą pasiekė per 3 min. 46,5 sek. ir taip pat sulaukė tokio paties dydžio prizo. Visi Superfinale dalyvavę bėgikai buvo apdovanoti piniginiais bei kitais rėmėjų įsteigtais prizais.

Kiekvienas bėgimo dalyvis gavo starto komplektą, kuris padėjo atsigaivinti po šio neeilinio iššūkio. Jį sudarė „Corny“ batonėlis, vanduo su citrinų sultimis „Water+“, energinis gėrimas „Hell“, košė „Activus“, „Elephant“ užkandžiai, energetinis gelis, „Cedralex“ kremas kojoms bei nuolaida pasivažinėjimui kartingais parke „Kartlandas“. Kiekvienas pasiekęs finišą buvo apdovanotas atminimo medaliais.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.