„Pilies apartamentų“ architektai turi Jums svarbių žinių!

Senovėje pačias geriausias, mūšių neįveiktas ir iki mūsų dienų išlikusias tvirtoves kūrė geriausi to meto architektai ir gynybos strategai. Būtent todėl istorinėje miesto vietoje iškilsiančių „Pilies apartamentų“ projektavimui „Hanner“ skiria išskirtinį dėmesį ir juos kurdami bendradarbiauja su pripažintais architektūros meistrais Sigitu Sparnaičiu ir Vyteniu Gerliaku.

Šių patyrusių profesionalų pastangos ir darbo laikas, praleistas kuriant „Pilies apartamentų“ kvartalą, jau atnešė pirmuosius rezultatus, kuriais norime pasidalinti su Jumis. Jau žinome, jog šios išskirtinės gyvenvietės butuose bus įrengtas grindinis šildymas, o viršutinių aukštų gyventojai turės galimybę įsirengti pagrindinį didikų menių atributą – jaukią šilumą skleidžiantį židinį. „Pilies apartamentų“ gyventojai Gedimino pilies ir tekančios Neries vaizdais grožėsis per visą buto aukštį siekiančius vitrininius langus.

Įspūdingiausių pilių ir tvirtovių statybas visoje Europoje valdovai prižiūrėdavo asmeniškai, siekdami ištobulinti smulkiausias detales. Šiuo metu galime pasiūlyti Jums išskirtinę galimybę patiems dalyvauti „Pilies apartamentų“ kūrimo procese ir pritaikyti būstą Jūsų poreikiams, tačiau šio pasiūlymo laikas jau greitai baigsis.

Visus besidominčius „Pilies apartamentais“ kviečiame susisiekti su „Hanner“ pardavimų atstovais el. paštu pardavimai@hanner.lt

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.