Parduotas 5000-asis „Hanner“ butas!

Mes džiaugsmingai pasitinkame antrąjį šių metų pusmetį su puikia žinia – rugpjūtį parduotas 5000-asis Hanner butas Lietuvoje. Laimingajai pirkėjai „Hanner“  įteiks ne tik jos išsirinkto naujojo buto raktus, bet ir visą reikalingiausią buitinę techniką naujiems namams, kuri palengvins bei paspartins įkurtuves.

Pasak įmonės valdybos pirmininko Arvydo Avulio, tai didžiulis įvertinimas ir įrodymas, kad klientai pasitiki „Hanner“ bendrove ir renkasi naujus namus mūsų statomuose projektuose.

„Esame laimingi bei džiaugiamės galėdami paminėti tokį svarbų skaičių kompanijos gyvavimo istorijoje. Klientų pasitikėjimas mums yra pats svarbiausias, o šis simbolinis 5000 – asis pardavimas yra ir didelė motyvacija kurti bei statyti tokius namus, kuriuose norėtų gyventi jauni žmonės bei šeimos“  – teigia A. Avulis.

Išskirtiniu skaičiumi pažymėto sandorio savininkė butą pasirinko naujakurių itin pamiltame projekte –  „Verkių sodas“, kuris yra vystomas Žirmūnuose. Šis 5000-asis butas bus pripildytas ir vertinga buitine technika – šaldytuvu, indaplove, skalbimo mašina, kaitlente bei orkaite. Visus juos „Hanner“ pristatys laimingajai buto savininkei.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie mūsų klientės gerovės padovanodami reikalingiausius buitinės technikos prietaisus jos gyvenimo pradžiai naujuosiuose namuose. Tikimės, kad tai suteiks ne tik geriausias emocijas šeimininkei, bet ir paspartins įkurtuves“ – teigia A. Avulis.

Verkių sodas“ – žaliuojančios gamtos ir Verkių parko apsuptyje vystomas projektas, pritraukęs išskirtinį klientų dėmesį bei tapęs didžiausio pasisekimo sulaukusiu „Hanner“ objektu pagal pardavimo apimtis. Šis projektas gyventojus traukia ne tik dėl puikios lokacijos – galimybės gyventi tarp Šiaurės miestelio šurmulio ir Verkių parko ramybės – bet ir savo finansinio privalumo – lankstaus pradinio įnašo pasirinkimo, leidžiančio jį sukaupti per 12 mėnesių be jokių papildomų mokesčių.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.