Naujas projektas Verkiuose – „City Yard“


„City Yard“
 – tai naujas „Hanner“ vystomas būsto projektas Verkiuose, adresu Kareivių g. 2D, į harmoningą simbiozę apjungiantis skubantį miesto gyvenimą su žaliuojančia gamtos ramybe.

Projektas įsikurs perspektyvioje bei atsinaujinančioje miesto dalyje, todėl tai patraukli vieta gyvenimui ar investicijai. Kurdami šį projektą apgalvojome visas detales iki smulkmenų tam, kad čia gyventi galėtumėte patogiai, šiuolaikiškai ir kokybiškai.

Šio projekto didžiausias privalumas yra ranka pasiekiama infrastruktūra ir čia pat sutinkamos poilsio galimybės gamtoje. Tik išėjus pro namų duris naujakurių lauks specialiai įrengtos laisvalaikio erdvės: išpuoselėti pėsčiųjų takai kvies vakaro pasivaikščiojimams, želdinių ir medžių alėja su suoliukais kvies mėgautis geros knygos kompanija medžių paunksmėje, o stalo tenisas ir vaikų žaidimo įrenginiai skirtingoms amžiaus grupėms leis mėgautis aktyviu laisvalaikiu.

Pažadame, kad gyventi čia bus patogu – visas svarbiausias laisvalaikio, pramogų, švietimo, medicinos įstaigas rasite kelių minučių atstumu, o šalia esantis Ogmios miestas pasiūlys kokybiškas paslaugų, maisto ir prekybos vietas.

Pardavimai startuos jau visai netrukus – registruokitės ir sužinokite pirmieji: WWW.URBANLIFE.LT

„CITY  YARD“ – MIESTO PULSAS, GAMTOS APSUPTYJE.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.