Naujajame HANNER projekte – išskirtinė gyvenimo kokybė Neries pakrantėje

langas-3_kirptas

Investicinių nekilnojamo turto plėtros projektų lyderė Lietuvoje AB „Hanner“ jau kitą mėnesį pradeda prabangių butų gyvenvietės „Pilies apartamentai“ projektavimo darbus. „Pilies apartamentai“ iškils vaizdingoje vietovėje prie Neries. Po ilgų diskusijų pasirinktą pavadinimą padiktavo vietovės unikalumas bei vos už kelių minučių pėsčiomis esantis Gedimino pilies bokštas.

Privalumai, kuriais mėgausis „Pilies apartamentų“ naujakuriai, akivaizdūs – prestižinė vietovė, kvapą gniaužiantis vaizdas pro langus, per kelias minutes pasiekiamas istorinis Vilniaus senamiestis. Gyventojai netoliese ras daugybę žaliųjų poilsio zonų, jaukųjį Bernardinų sodą, taip pat lengvai ir negaišdami laiko susisieks su kitais miesto rajonais. Dėl puikios lokacijos naujakuriai galės ilsėtis ramiai vaikščiodami Neries pakrante ar pasirinkę kelionę dviračių takais iki Vingio parko.

Plėtojant gyvenvietę, didelis dėmesys taip pat bus skiriamas aukščiausiai kokybei. Projektuojami butai pasižymės ekologiškumu, erdve bei patogiu išskirtiniu išplanavimu. Gyvenvietėje bus suformuotos poilsio bei vaikų žaidimams skirtos zonos, o kad gyventojų netrikdytų automobilių keliamas triukšmas, jų parkavimo vietos bus įrengtos požeminėje aikštelėje.

Planuojama, kad pirmieji naujakuriai į „Pilies apartamentus“ galės įsikelti 2017 m II-ąjį ketvirtį. Jeigu pageidaujate pirmieji sužinoti „Pilies apartamentų“ naujienas, kviečiame jau dabar registruotis el. paštu pardavimai@hanner.lt.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.