„Nacionalinio interjero konkurso“ atomazga: kurių dizainerių vizualizacijos virs realiais būstais?

Spalio 27-ąją finišo tiesiąją pasiekė „Nacionalinis interjero konkursas“. Ketvirtąjį kartą vykusiame ir vis daugiau dėmesio sulaukiančiame konkurse jėgas išbandė 16 interjero dizainerių iš visos Lietuvos. Kiekvienas dalyvis, siekdamas suderinti estetiką, funkcionalumą ir patrauklią kainą, parengė vizualizacijas „Hanner“ gyvenvietėse – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“ – esantiems butams.

 „Nacionalinis  interjero konkursas“ tampa gražia ir ne pirmus metus besitęsiančia tradicija, įkvepiančia žmones kurti gražius, stilingus, jaukius namus sau be labai didelių investicijų.  Norime, kad dizainerių kuriami butai būtų lengvai prieinami kiekvienam ir dėkojame  visiems dizaineriams dalyvavusiems šiame konkurse bei pateikusiems unikalias ir išskirtines interjero vizijas,  – teigė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Sveikiname nugalėtojas : Agnę Kiselienę, Brigitą Dikevičę, Dovilę Švilpienę, Indrę Dubovskytę ir Eglę Kriaučiūnaitę, Kristiną Grybaitę bei Moniką Noreikienę, o visiems kitiems dizaineriams dėkojame už unikalius ir išskirtinius interjero sprendimus. Kviečiame susipažinti su daugiausiai simpatijų pelniusiomis interjero vizijomis, kurios iki kitų metų pavasario pavirs realiais būstais. „Hanner“ klientai galės ne tik apžiūrėti dizainerių įrengtus butus, bet ir juos įsigyti už patrauklią kainą. Daugiau skaitykite čia:

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-atomazga-kuriu-dizaineriu-vizualizacijos-virs-realiais-bustais-975-1399232

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.