Logistikos parko plėtra Sankt Peterburge

Rusijoje, Sankt Peterburge, AB „Hanner“ užbaigė pramonės logistikos parko „Nord Way“ antrąjį etapą ir šiuo metu pradeda ruoštis tolimesniam komplekso plėtojimui. Trečiojo etapo statybos darbai prasidės 2014 m. pavasarį. Pirmojo ir antrojo etapo metu į projektą investuota 177 mln. litų.
Logistikos parke iki šiol pastatyta 84 tūkst. kvadratinių metrų sandėliavimo patalpų. Iki 2015 m. iš viso numatyta pastatyti 105 tūkst. kvadratinių metrų.

„Išanalizavome rinkos poreikius ir pastebėjome potencialo turinčią nišą aukštos kokybės gamybos ir sandėliavimo patalpoms. Pradėjus įgyvendinti projektą, prognozės pasitvirtino – visi pirmojo etapo metu pastatyti sandėliai yra išnuomoti. Antrojo etapo metu pastatytų sandėlių nuoma taip pat vykdoma sėkmingai ir tikimės, kad visi plotai bus pilnai išnuomoti 2014 metų pirmame ketvirtyje“, – sako Arvydas Avulis, AB „Hanner“ vadovas.

Šiuo metu pramonės logistikos parke „Nord Way“ yra įsikūrę 10 kompanijų. Pasak A. Avulio, pramonės logistikos parko sėkmę lemia tai, kad „Nord Way“ pasiūlė aukštos kokybės sandėlius ir pramoninės paskirties patalpas, be to, šis projektas yra plėtojamas šalia Maskvos kelio, tad jo lokacija yra labai patraukli daugeliui kompanijų. Tai pirmasis projektas, pradėtas statyti šiame regione po ekonominio sunkmečio.

Logistikos parko projektą planuojama užbaigti 2015 m. Bendros investicijos į logistikos parką turėtų siekti 214 mln. litų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.