Liepą Vilniuje naujų butų parduota 40 procentų daugiau nei birželį

Po dramatiško pardavimų smukimo balandį trečią mėnesį iš eilės naujų butų pardavimai Vilniuje auga. Liepą naujų butų  parduota 338– 40 procentų daugiau nei birželį – kai buvo parduoti 242 butai. Gegužės mėnesį naujų butų buvo parduota tik 101, o balandyje fiksuotas antirekordas –  22 pardavimai.

Liepos mėnesį pirkėjai daugiausia rinkosi ekonominės klasės butus, kurių kaina iki 1 800 eurų už kvadratinį metrą. Tokie butai sudarė 41 procentą visų pardavimų.

„Iš didėjančių pardavimų matyti, kad po karantino pirkėjų nuotaikos skaidrėja, atsiranda daugiau optimizmo“ – sako nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Per septynis šių metų mėnesius Vilniuje buvo parduoti 2050 nauji butai, praeitais metais per tą patį laikotarpį – net 3297 butai. Dėl rinkos sukrėtimų pardavimai šiais metais krito 38 proc., bet liko labai artimi 2018 metų pardavimams, kai buvo parduoti 2074 butai.

„Hanner“ šiais metais  per sausį–liepą pardavė 288 butus, pernai per pirmuosius 7 mėnesius  – 341, užpernai –  296.

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.