Lapkritį NT rinkoje kainos ir pasiūla augo nuosaikiai

„Hanner“ analitikų surinkti duomenys rodo, jog lapkritį pirminėje Vilniaus NT rinkoje buvo parduoti 142 naujos statybos butai ir užfiksuoti 24 nutraukimai.

Praėjusių metų lapkritį buvo parduoti 388 butai. 2020 metų lapkričio mėnesį buvo sudarytos 559 preliminarios sutartys.

„Hanner“ lapkričio mėnesį savo projektuose „Ozo gama“, „Verkių sodas“, „Hill City“, „City Yard“, „Karoliniškių namai“ ir „Renesanso“ pardavė 8 butus ir patalpas.

Populiariausiu „Hanner“ projektu buvo „City Yard“. Jame pirkėjai įsigijo 5 butus. Vidutinė parduotų butų kaina šiame projekte siekė 3 408 eur/kv. m.

Lapkričio mėnesį Vilniaus rinkai buvo pasiūlyti 2 nauji projektai, kuriuose yra184 butai. Pastaraisiais mėnesiais butų ir patalpų pasiūla nuosaikiai augo. Lapkričio pabaigoje bendra pasiūla siekė 3 504 vnt. „Hanner“ viso seka 88 projektus Vilniuje.

Lapkričio pabaigoje didžiausia pasiūla yra vidutiniame segmente – 1 355 butai, kurių kainos nuo 2 900 eur/kv. m. iki 3 500 eur/kv. m., o mažiausia – prestižiniame segmente su 1 044 butais, kurių kainos viršija 3 500 eur/kv. m. Ekonominiame segmente pirkėjams siūlomi 1 105 butai, kurių kaina siekia iki 2 900 eur/kv. m.

Kainos pastarąjį mėnesį augo nežymiai ir siekė 0,3 proc. arba 11 eurų kvadratiniam metrui. Naujos statybos butų kainų augimas nuo metų pradžios vis dar artimas metinei infliacijai – 25 proc.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.