Kovo mėnesį AB „Hanner“ įgyvendintų projektų šildymo kainos išliko vienos mažiausių

AB „Hanner“ statyti daugiabučiai pasižymi kaip vieni energiškai efektyviausių Vilniuje. Remiantis Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos duomenimis, kurie pateikiami internetinėje svetainėje www.lsta.lt, bendrovės „Hanner“ plėtoti arba plėtojami projektai „Bajorų kalvos“ ir „Gudelių šilas“ patenka į dešimtuką mažiausiai šilumos sunaudojančių daugiabučių Vilniaus mieste.

„Bajorų kalvų“ projekto pastatai, kaip skelbta anksčiau, 2011/2012 metų šildymo sezono metu taip pat pasižymėjo mažomis išlaidomis šildymui. „Bajorų kalvų“ gyvenvietėje pastatytuose namuose šildymo laikotarpis buvo vienu mėnesiu trumpesnis nei kituose namuose, o šildymo išlaidos vidutiniškai siekė tik 1,27 Lt/kv.m.

2012 metais pabaigtas statyti „Bajorų kalvų“ V-asis gyvenvietės etapas, kuris, kaip tikimasi, bus dar energiškai efektyvesnis. „Bajorų kalvų“ daugiabutis, esantis adresu Bajorų kelias 9,  buvo oficialiai pripažintas kaip energiškai efektyviausias daugiabutis Lietuvoje ir jam suteikta aukščiausia A energinio naudingumo klasė, kuri patvirtinta energinės klasės sertifikatu. Tai kol kas vienintelis toks daugiabutis Lietuvoje, atitinkantis aukščiausius reikalavimus.

Kodėl A energinė klasė?

“Bajorų kalvų” V – ojo etapo butuose įdiegta naujo tipo inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri užtikrina ne tik nuolatinę oro kaitą, bet ir leidžia sutaupyti iki 30 proc. šildymo išlaidų. Butuose sumontuoti ypač sandarūs A klasės 5 kamerų langai, su 3 stiklų šilumą taupančiais stiklo paketais. Siekiant užtikrinti dar geresnes butų šilumines savybes, visi langų angokrasčiai yra papildomai apšiltinti. Pastatų sienos pastatytos iš silikatinių plytų (25 – 38 cm), namų fasadai apšiltinti 18 cm storio polistirolo sluoksniu. 

Daugiau apie “Bajorų kalvų” gyvenvietę galite sužinoti apsilankę tinklapyje www.bkalvos.lt .

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.