Kelionių mieste planavimo platforma „Trafi“ savo biurą kurs „Business Stadium West“ verslo komplekse
Mobilumo technologijų bendrovė „Trafi“

Mobilumo technologijų bendrovė „Trafi“

Kelionių mieste planavimo platformą „Trafi“ vystanti UAB „Intelligent Communications“ keliasi į naujas patalpas. Dar spalį naujas 860 kvadratinių metrų ploto kompanijos biuras įsikurs A klasės verslo centre „Business Stadium West“, kurį plėtoja kompanija „Hanner“.

Mantas Vizbaras, bendrovės „Trafi“ Lietuvos padalinio vadovas, sako, kad kompanija sėkmingai vysto lyderiaujančią pasaulyje mobilumo platformą, nuolat bendradarbiauja su įvairiais didmiesčiais bei mobilumo srityje dirbančiomis įmonėmis, tarp kurių „Google“, „Lyft“, „Škoda“. Šiuo metu Vilniuje dirbanti 40-ies žmonių komanda plečiasi, nebetelpa dabartinėse patalpose, todėl atsirado poreikis persikelti į didesnes patalpas

„Ieškant naujų verslo patalpų, svarbiausi mums buvo keli argumentai: kad biuras nebūtų nutolęs nuo miesto centro, patogus susisiekimas visomis kryptimis, o pačios patalpos turi būti moderniai įrengtos. „Business Stadium West“ pasirinkome, nes tai modernus pastatas, kuriame siūlomos dar ir papildomos vertės – kuriamos kvartalo bendrosios zonos, šalia bus pėsčiųjų promenada, pastate teikiamos papildomos paslaugos čia dirbantiems“, – komentuoja M.Vizbaras.

Anot vadovo, biuro viduje pasirinktas tarpinis planavimo variantas – atviros erdvės jungiamos su uždaromis, kurios bus skirtos susitikimams, tylioms darbo zonoms, skambučiams atlikti. Biure numatyta įrengti erdvią poilsio zoną su virtuve, žaidimų zoną, kur darbuotojai galės ne tik pavalgyti, bet ir pailsėti.

Viena iš planuojamo biuro išskirtinių savybių – muzikos kambarys su papildoma garso izoliacija, kur darbuotojai galės laisvalaikiu groti savais muzikos instrumentais.

„Trafi“ savo naują biurą įkurs šiuo metu baigiamame statyti 16 500 kv. metrų ploto „Business Stadium West“ verslo komplekse, sostinės Rinktinės gatvėje. Verslo centre siūlomi plotai įmonių biurams nuo 150 iki 2400 kv. metrų viename aukšte. Šiuo metu jau išnuomota arba rezervuota beveik 70 proc. viso verslo komplekso ploto.

A klasės verslo centras turės 8 aukštų stiklo atriumą ir atvirą stogo terasą, iš kurios atsivers unikali miesto panorama į Gedimino pilį. Po visu kvartalu bus įrengta požeminė 2000 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

Iš viso į buvusio Žalgirio stadiono teritorijos plėtrą planuojama investuoti daugiau nei 200 mln. eurų. Į viešųjų erdvių kūrimą kompanija „Hanner“ investuos 2 mln. eurų.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.