Išperkamosios butų nuomos rinkoje – naujovės

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“, pirmoji Lietuvoje pasiūliusi butų išperkamosios nuomos paslaugą, pristato naujoves, kurios naujo būsto įsigijimą išsimokėtinai, padarys dar lankstesniu. Nuo šiol pradinis įnašas, reikalingas būsto kreditui gauti, galės būti kaupiamas ir projekto statybos metu, o lankstesnės ir patrauklesnės pradinio įnašo kaupimo sąlygos padės jauniems žmonėms įsigyti pirmąjį būstą.

„Pastaruoju metu daug jaunų žmonių, kurie dar nebuvo sukaupę pradinio įnašo, domėjosi galimybėmis įsigyti naują būstą. Dėl šios priežasties plėtodami „B23“ projektą Naujamiestyje stengiamės įsiklausyti į jaunų žmonių poreikius ir pasiūlyti dar lankstesnes išperkamosios nuomos sąlygas. „B23“ yra arti miesto centro, o tai labiausiai vertina jaunesni žmonės. Be to, šio projekto butų kaina, ir jų dydis labiau orientuoti į jaunesnius žmones, įsigijančius pirmą būstą“, – teigė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

2015 metų pavasarį „Hanner“ rinkai pasiūlė išperkamosios nuomos paslaugą (Rent2Buy), kai pradinis įnašas sukaupiamas per 24 mėnesius gyvenant išsirinktame bute ir mokant nuomą, pasiteisino, tačiau atsižvelgusi į pirkėjų pasiūlymus, bendrovė norintiems įsigyti būstą „B23“ projekte pasiūlė pradinį įnašą kaupti dar prieš įsikuriant.

Nuo paslaugos pristatymo momento, „Hanner“ kompanija jau pasirašė daugiau nei 200 išperkamosios nuomos sutarčių, o pirmieji klientai jau įsigijo savo butus. Kompanija prognozuoja, jog dar lankstesnės ir patrauklesnės išperkamosios nuomos sąlygos ir šios paslaugos atsiradimas B23 projekte padės jauniems žmonėms įsigyjant pirmąjį būstą.

Tiesa, „Hanner“ valdybos pirmininkas pažymėjo, kad kompanijos siūloma išperkamosios nuomos paslauga reikalauja daugiau išteklių – tiek žmogiškųjų, tiek finansinių.

„Norint teikti tokią paslaugą, reikia atlikti daug papildomų veiksmų: aptarti buto įrengimą kartu su pirkėju, dažnai reikia suderinti ir perkamos buitinės technikos bei baldų pasirinkimus. Rinkoje matome polinkį pritaikyti kažkokią nuolaidą butui, užmiršti ir toliau statyti kitus namus, tačiau mes renkamės kitą kelią. Klientui siūlome daugiau paslaugų ir pasirinkimų, geresnes ir lankstesnes sąlygas. Žinoma, tai reikalauja papildomų išteklių, bet tokiu būdu padedame jaunimui ir matome naudą“, – kalbėjo A. Avulis.

Vertindamas išperkamosios nuomos paslaugos ateitį Lietuvoje, kompanijos vadovas teigė, jog šios paslaugos lankstumas leis tenkinti kintančius žmonių poreikius ir ateityje.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.