Rugilė Jautakaitė kurdama interjerą ragina nebijoti spalvų

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Rugilė Jautakaitė burtų keliu išsitraukė „Renesanso“, 43,38 kv. metrų butą. Dizainerė Rugilė Jatakaitė yra nauja konkurso dalyvė. Labai įvairiapusiška meninkė: muzikė, dailininkė, interjero dizainerė. Į vizualų meną atėjo po fortepijono studijų, kai po abiejų rankų traumos turėjo atsisakyti pianistės ateities.

Idėja: Spalvų nebijojimas interjere. Kai kurios jų ryškios, kitos -prislopintos, bet visos turi ypatingai svarbų vaidmenį interjere. Pasak dizainerės, spalvos visuomet sudaro pirmą įspūdį, tik vėliau dėmesys kreipiamas į formas, papildančias interjerą. Svarbiausi akcentai: Butas nėra didelis, skirtas viengungiui arba porai. Ypatingą nuotaiką siekta sukurti vonios kambaryje, kad būsimas šio buto šeimininkas turėtų savo išskirtinę atsipalaidavimo oazę. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Įprastai imantis naujo projekto klientas išsakydamas lūkesčius užduoda toną būsimam interjerui. Šiuo atveju dizainerė turėjo kūrybinę laisvę, todėl sunkiausia buvo atsirinkti patinkančias idėjas. Palengvinimą davė tik pastato fasadas ir aukštos lubos.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-rugile-jautakaite-975-1389606?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.