Monikos Noreikienės interjeras: buduarinės stilistikos grynuolis su retro detalėmis

Vienoje naujausių mažaaukštės statybos „Hanner“ gyvenviečių, senamiesčio „Renesanso“, gyvenimo šventę lengvai pajustų, matyt, ne vienas.

Tačiau viename šių namų gyvenamąją erdvę kūrusi ir „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujanti dizainerė Monika Noreikienė žino, kas čia pražystų lyg gražiausias pavasario žiedas.

Minėtame konkurse dizainerė nebe naujokė: ankstesniais metais jos darbai pateko į finalą, na, o šių dienų dizainerės įrengiamuose interjeruose klasika persipina su moderniu stiliumi. Naujausias kūrėjos darbas skirtas įdomiai gyvenančiai miesto moteriai.

„Tik įžengusi į buduarinio stiliaus butą supratau, kad pagrindinis jo akcentas bus virtuvė. Ji ir padiktavo tolimesnę interjero eigą, kurioje matysite ir žalvario, ir retro detalių“, – savo kurtą interjerą komentavo M. Noreikienė.

Siekdama suderinti senamiesčio gyvenimą su šiuolaikiniais dizaino sprendimais, kūrėja didžiausią dėmesį kreipė į buto patogumą. Dekoratyvumo čia taip pat yra, bet jis saikingas, neužgožiantis čia vyksiančio gyvenimo: vakarėlių, poilsio ir pan. Didžiausias iššūkis, kurį kūrėjai teko įveikti – netipiška gyvenamosios erdvės forma.

Taigi, M.Noreikienė kėlė klausimą, kaip netradicinės formos būstą pritaikyti patogiam gyvenimui, suteikti jam daugiau šviesos ir komforto? Kaip dizainerei tai pavyko, galite matyti fotogalerijoje ir video.

PATIKO ŠIS INTERJERAS? ATIDUOKITE UŽ JĮ SAVO BALSĄ ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.