Indrės Dubovskytės interjeras: modernios klasikos reveransas Renesansui

​​​​​​​Atgimstančioje Vilniaus senamiesčio dalyje iškilę „Hanner“ mažaaukštės statybos namai verčia naują istorinį puslapį. Kaip ir čia netrukus įsikelsiantys naujakuriai. Stilingo gyvenimo pradžią jiems užtikrina „Hanner“ organizuotame „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujantys interjero dizaineriai.

Viena jų – dizainerė ir architektė Indrė Dubovskytė. Jos idėjas kuriant interjerą inspiravo namo, kuriame ir yra butas, vieta bei projekto pavadinimas – „Renesanso“.

Įrengiant turtingą, modernia klasika alsuojantį buto interjerą kūrėjai didžiausiu iššūkiu buvo tinkamų spalvų, medžiagų parinkimas bei aksesuarų ir daiktų paieška.

„Šiandien visi jie pritapę ir stilistiškai susigyvenę. Man labai svarbi buvo jų dermė tarpusavyje. Taigi kone visi interjero elementai – paveikslai, knygų laikikliai, šviestuvai – pasakoja apie čia vyraujančią epochą“, – tikino I.Dubovskytė.

Šviesų, lengvą ir apie naujas pradžias pasakojantį buto interjerą kūrusi pašnekovė apgailestauja tik dėl vieno, kad netrukus teks pačiai su juo atsisveikinti, mat per kelis mėnesius prie jo smarkiai prisirišo. Stilistiškai išryškinti interjero akcentai ir funkcionalios gyvenamosios zonos kuria išties jaukų ir šviesų būsimų naujakurių gyvenimo įspūdį.

PATIKO ŠIS INTERJERAS? ATIDUOKITE UŽ JĮ SAVO BALSĄ ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.