Kristinos Grybaitės interjeras: namų oazė su gyliu – kosmopolitiškai asmenybei

Ar pagalvojote kada, ko labiausiai ilgisi žmonės, gyvenantys mieste?

„Hanner“ organizuotame „Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujanti kūrėja Kristina Grybaitė, kuri įrengė interjerą vienam „Centro rezidencija“ butų, tai žino labai gerai. „Kelionių po pasaulį ir Lietuvą“, – sako Afrikos žemynu alsuojantį būstą pasaulietiškai asmenybei sukūrusi interjero dizainerė Kristina Grybaitė.

Emocionalus ir įvairiaspalvis, kaip gyvas organizmas, pritaikytas charizmatiškai, laisvai, keliaujančiai, gyvenimą ne vien daiktais ar nauju būstu, bet ir patirtimis, kelionėmis, įspūdžiais matuojančiai asmenybei.

„Interjerą galima sukurti gražesnį, geresnį, įdomesnį, bet ne visiems pavyksta jame sukurti jausmą. Kalbu apie gyvenimo džiaugsmu pulsuojantį Afrikos pažinimo džiaugsmą. „Tai pajusite vos tik įėję į mano kurtą interjerą“, – intriguoja „Hanner” projekte dalyvaujanti K.Grybaitė.

Daugiausia dėmesio – spalvinei gamai ir idėjos išgryninimui skyrusi kūrėja labai sėkmingai pasirūpino ir erdvės apšvietimu. Kaskart ypatingą dėmesį šviesos šaltiniams įrenginėjamuose būstuose skirianti K.Grybaitė tokiu būdu užtikrina jų jaukumą.

„Įdomumo ir gylio interjerui prideda ir lubose suformuotos nišos“, – profesinės virtuvės paslaptimis dalijosi pašnekovė, naujakuriams palinkėjusi lengvumo jos pačios kurtoje erdvėje ir kelionėse.

PATIKO ŠIS INTERJERAS? ATIDUOKITE UŽ JĮ SAVO BALSĄ ČIA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.