Kristina Grybaitė kuria „Hello Africa!“ beribį ir įvairiaspalvį interjerą

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Kristina Grybaitė 2016-ųjų „Nacionalinio interjero konkurso“ nugalėtoja, gavusi daugiausia tautos balsų už klasikinį interjerą su provansišku prieskoniu. 2017-aisias taip pat buvo arti pergalės – liko antroje vietoje. Šiais metais Kristinai Grybaitei burtų keliu atiteko projekto „Centro rezidencija“  56,54 kv. metrų butas. Įdomu, kad Kristinos darbus Lietuvos žmonės vertina labai skirtingai. Viena aišku, kad abejingų jos braižui mažai.
Idėja: „Hello Africa!“ – tokiais žodžiais dizainerė apibūdina pagrindinę projekto idėją. Interjeras – kaip Afrikos žemynas: beribis, įvairiaspalvis ir emocionalus. Jame pabuvęs žmogus sakyte sakytų: „Labas, mylima Afrika, aš vėl noriu pas tave sugrįžti!“. Tokią idėją esą padiktavo emocijos, taip pat daina „ Jerusalema“. Ji priminė tolimų kraštų egzotiką, jos ypač dabar, kai keliauti galimybės apribotos, labai trūksta.
Svarbiausi akcentai: Daugiausia dėmėsio – spalvinei gamai ir idėjos išgryninimui. Svarbus funkcinis išdėstymas, praktiškumas. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Didžiausias iššūkis – susitarti su savimi. Nuraminti protą, nuimti apribojimus ir atsiduoti kūrybos tėkmei. Nes visa kita tai tik profesionalūs sprendimai nurimusioje galvoje, kurie nugulė brėžinių ir vizualizacijų pavidalu.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-kristina-grybaite-975-1388152?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.