Įrenginėjant būstą moterys įsitraukia pačios, vyrai viską patiki dizaineriui

Būsto įrengimas – įdomus, jaudinantis ir kūrybingas procesas, tačiau ne paslaptis – norint, kad nauja erdvė virstų jaukiais namais, reikia įdėti nemažai pastangų. Dar prieš keletą metų dalinė apdaila renkantis naujos statybos būstą buvo norma, tačiau laikui bėgant tendencija pirkti jau įrengtus butus ar net namus ėmė stipriai augti. Kodėl?

Pasak NT rinkos specialistų, toks jau įrengtų būstų poreikis ėmė didėti siekiant taupyti laiką – žmonės nebenori skirti viso savo laisvalaikio įvairių medžiagų paieškoms, siekia atsisakyti papildomų rūpesčių ir daugelį klausimų patiki savo srities profesionalams. Kad įrengtų butų rinka tampa vis paklausesnė, rodo ir nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Hanner“ patirtis – tokių butų poreikis labai padidėjęs.

„Hanner“ siūlo du skirtingos kainos apdailos variantus. Pirkėjas renkasi iš kelių dizainerių parinktų spalvų, medžiagų, santechninės įrangos ir t. t.. Patvirtinus patikusią apdailą, klientas gali būti ramus, kad darbai bus atlikti laiku, profesionaliai ir kokybiškai. Be to, galime pasiūlyti ir visiškai įrengtus butus su baldais ir net pakabintomis užuolaidomis bei paveikslais. Tik šiuo atveju klientas apdailos nebesirenka, – sako bendrovės valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

„Nacionaliniame interjero konkurse“ dalyvaujanti interjero dizainerė A.Drutel pastebi, kad neretai jau įrengtus būstus labiau vertina viengungiai vyrai, o moterys nori pačios prisidėti prie kūrybinio proceso ir drauge su dizaineriais imasi kūrybinių sprendimų įgyvendinimo. „Juokauju, kad jei šeimoje yra moteris – jai neretai būsto įrengimas bus smagus procesas, tačiau jei kuriasi tik vyras – jis linkęs darbus patikėti dizaineriui ir dėl daugelio detalių per daug nesuka galvos“, – pasakojo pašnekovė.

Skaitykite daugiau čia. 

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.