Interjero konkurse Monika Noreikienė pristato interjerą, kuriame klasika susipina su moderniu stiliumi

Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Monika Noreikienė burtų kelius išsitraukusi „Renesanso“, 43 kv. metrų butą.

Modernios klasikos atstovė, konkurso senbuvė – prieš tai jau dalyvavo dviejuose „Nacionaliniuose interjero konkursuose“, pateko į finalą. Prieš 12 metų buvo gerai įvertinta ir tapo antrąja vicemis „Mis Lietuvos“ konkurse.

Monika Noreikienė  stengėsi savo interjeor vizijoje sujungti klasikinius būsto elementus su moderniais, šių dienų interjero tendencijose vyraujančiais akcentais. Dizainerė siekė pabrėžti, kad klasikinio senamiesčio būsto akcentai – aukštos lubos, moldingai, sienų dekoras – dera su moderniomis, retro stiliaus detalėmis. Visa tai apjungus pavyko išgauti neeilinį, net kiek eklektišką stilių su išskirtine būsto aura.

Svarbiausi akcentai: Spalvos ir dekoras. Spalvų paletė plati – nuo ryškios raudonos sofos iki samanų žalumo lovos audinio, dekorui dėmesys skiriamas net ir vonios kambaryje. Sienos bei lubos bute puoštos medžių motyvų tapetais, virtuvėje gausu veidrodžių – šie erdvei suteikia elegancijos, puošnumo, optiškai didina netaisyklingą, trikampę buto formą. Praplėsti erdvę taip pat padėjo sprendimas naudoti priešingą buto formai grindinių parketo lentų kryptį, dėl to butas vizualiai atrodo didesnis. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: esant kūrybinei laisvei – sunkiausia išgryninti idėjas ir panaudoti jas taip, kad rezultatas būtų džiuginantis. Tai pat neišlipti iš projektui skirto biudžeto rėmų.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/balsavimas-interjero-konkurse-besivarzantys-dizaineriai-akcentuoja-drasias-idejas-ir-funkcionaluma-975-1387874?copied&fbclid=IwAR3UJf6AMAiXverJFX0caC6bpmCdeWlrW-YzVruQ7H9x0JFdYwxOYkrRZMo&copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.