Indrė Dubovskytė ir Eglė Kriaučiūnaitė savo kuria interjerą apjungiantį modernaus, minimalistinio ir klasikinio stiliaus elementus

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Indrė Dubovskytė drauge su Egle Kriaučiūnaite burtų metu išsitraukė „Renesanso“, 50,72 kv. metrų butą. Architektė, interjero dizainerė. Specializuojasi nekilnojamojo kultūros paveldo objektų srityje. Savo jėgas konkurse bando ne pirmą kartą. Projektą kūrė drauge su Egle Kriaučiūnaite.

Idėja: Apjungiant modernaus, minimalistinio ir klasikinio stiliaus elementus sukurti šiuolaikiniam gyvenimo būdui pritaikytą, senamiesčio nuotaika dvelkiantį būstą. Kūrybines idėjas inspiravo namo, kuriame yra butas, lokacija ir projekto pavadinimas. Mintis, sukurti unikalų, funkcionalų bei ryškų interjerą lydėjo viso proceso metu. Svarbiausi akcentai: Dėmesį projekte buvo stengiamasi paskirstyti tolygiai visoms interjero projektavimo dalims. Svarbu buvo ir funkcionaliai suplanuoti gyvenamąsias zonas, ir išryškinti pagrindinius interjero akcentus bei parinkti tinkamas spalvas. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Įdomu buvo kurti buto interjerą neprisirišant prie vieno konkretaus interjero stiliaus, taip sukuriant unikalią buto nuotaiką. Patiko, o tuo pat metu ir iššūkiu tapo biudžeto planavimas.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-indre-dubovskyte-975-1389604?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.