Ievos Vesulienės interjeras dvelkia solidumu ir ilgaamžiškumu

„Nacionalinis interjero konkursas“ jau spėjo tapti vienu laukiamiausių kasmetinių interjero dizainerių renginių. Šiemet „Hanner“ inicijuotame konkurse tarpusavyje varžosi 16 kūrėjų.

Pristatome interjero dizainerius.

Dizainerė Ieva Viesulienė konkurso senbuvė išsitraukė projekto „Centro rezidencija“ 61 kv. metrų butą.

Ji kuria skandinaviško minimalizmo įkvėptus interjerus, kūrė interjerą ir „Pilies apartamentams“.

Idėja: Tai stilingas šiuolaikinio žmogaus būstas, kuriame dvelkia solidumu ir ilgaamžiškumu, o pasirinkta simbolika kuria saugumo jausmą bei atlieka dekoro funkciją. Šiuo metu daugelis daugiau laiko praleidžia namuose, todėl būstas – lyg saugus ramybės kampelis, kuriame galima atsiriboti nuo išorinio pasaulio. Svarbiausi akcentai: Daugiausia dėmesio – išplanavimui, siekta, kad butas būtų patrauklus ir patogus. Taip pat nenuobodžiai, bet ilgaamžei spalvinei gamai bei apšvietimui, kuris kuria vis kitokią nuotaiką. Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Iš pirmo žvilgsnio nepatrauklų buto išplanavimą teko paversti jaukia ir miela erdve gyventi. Vėliau išgryninus aiškią projekto viziją, tolimesnis kūrybinis procesas vyko sklandžiai.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/nacionalinio-interjero-konkurso-2020-dalyviai-dizainere-ieva-viesuliene-975-1389594?copied

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.